Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátommal szeretkeztünk,...

Barátommal szeretkeztünk, első alkalom volt, terhes lehetek?

Figyelt kérdés
barátommal első együttlétünk volt, szüz vagyok, megtörtént a dolog, mondtam h huzzon gumit, fel is huzta ugy voltunk együtt, de nem ment el, és nekem nem volt tul jo, ugyhogy leszedte és abbahagytuk, de amikor ráfeküdtem betette és 2-3 szor huzogatta d emondtam h igy ne, mert nem szeretnék smemi problémát, szóval abbahagytuk!! lehetek terhes? mert igen hányingerem van ( ez 3 hete volt)
2008. aug. 31. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha beléd ment tuti baba lesz a vége.Csinálj terhességi tesztet
2008. aug. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
64%
Szerintem nem. Ha nem ment el benned akkor nem vagy terhes. A hányinger attól is lehet, hogy rágörcsölsz. de ha biztos akarsz lenni a dolgodban csinálj egy tesztet.
2008. aug. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugye nem élvezett el benned?:O Bár az előváladéktól is simán terhes lehetsz sajna (vagy szerencsére)és arra akár 2-3 "huzogatás" is elég. Meg persze az is fontos,hogy mikor történt a dolog.A ciklus közepén, peteéréskor nagyobb az esély a teherbeesésre.Egyébként szerintem nem túl valószínű,hogy terhes lennél,bár ha mensid is késik (késik?)és hányingered is van ,az rossz jel :S

Máskor ne hagyd neki, hogy "csak úgy " belédrakja,használjatok óvszert vagy szedj fogamzásgátlót.

Az elsőnél egyébként mi is a megszakításos módszerrel védekeztünk, de szerencsére én még 3 napon belül észbe kaptam és bevettem a 72 órás tabit. Aztán addig idegeskedtem amíg meg nem jött.Úgyhogy én így soha többet nem csinálom !És nektek sem javaslom,nem biztonságos.

2008. aug. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
sziasztok!! nem élvezett el bennem!!
2008. aug. 31. 20:41
 5/7 A kérdező kommentje:
még nem késik, szept 6 fele kell h megjöjjön
2008. aug. 31. 20:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző váalszoló vagyok!

Akkor nyugiiii! Pár napja még én is ezen idegeskedtem és egyszer háyningerem is volt,hát képzelheted hogy éreztem magam , már láttam magam előtt a jelenetet,amint az orvos közli,h terhes vagyok :) Aztán megjött ...

Biztos csak az idegeskedéstől van hányingered. Majd scak akkor izgulj,ha már késik is.

Mindenesetre nem árt,ha csinálsz egy tesztet,a biztonság kedvéért :)

2008. aug. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2008. szept. 1. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!