Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az lehet hogy valaki babás,...

Az lehet hogy valaki babás, és nincs más tünet csak mell fájdalom, bimbó érzékenység, és picit eresebb mell?

Figyelt kérdés
2008. aug. 31. 18:55
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

szia!

Negatív,gabriellel nekem sem az első vizeletből!Ugy érzem egy cipőben járunk!

Nem értem most mit csináljak?

Megint ittam egy kávét,szédülök izzadok!

Mi lehet!

2008. szept. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
MÁR ALIG VÁRTAM HOGY ÜZENJ!!!!!!!!
2008. szept. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
háát,figyelj ez már nem igaz!!szinte minden egyezik!szerintem menj el te is az orvoshoz,jobb ötletem már nincs!én nagyon neki keseredtem,és te?pedig a melleim ugyan úgy fájnak,még a gyors gyaloglást is kipróbáltam amit mondtál:-))és nekem is nagyon rossz!már én is alig vártam hogy jelentkezz!én kivagyok!!
2008. szept. 1. 10:15
 24/33 anonim ***** válasza:

én meg várom a3.át hogy meg jön e!!!!!Énis ugy gondolom hogy minden egyezik és ha most nem baba van?hát nem tudom,én még nem éreztem magam igy!!!!!

Szerdán doki után üzensz??????Neked mikor kéne megjönnie?

2008. szept. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
pisilni nem jársz többször??????
2008. szept. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
mindenképp üzenek szerdán,este fele mert délutánra megyek.én nem járok gyakrabban pisilni,de a mellem van hogy meg se érintem de fáj!én mára vártam.nekem sem szokott soha fájni a mellem,úgyhogy nem tudom most mi van!bármi van légyszi te is írj,jó?puszi
2008. szept. 1. 11:53
 27/33 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem ma egész délután szurkált a hasam,ilyet még nem éreztem!Szerdán este fél 10-ig dolgozom de utánna megnézem mit irtál,és irok én is!Jo!

Nagyon drukkolok érted!Jó éjt!!!Probálj meg jol aludni!

2008. szept. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Lányok,mi újság?:)Üdv,a beleszoló voltam!:)
2008. szept. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Nekem meg jött!!!Sajnos,épp ma!!!!:((((
2008. szept. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Szia!Nem irtál ma!?Nincs baj ugye????Majd ha gondolod azért jelentkezz!!!Jo éjt!
2008. szept. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!