Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal gyereket szeretnénk....

Párommal gyereket szeretnénk. Mik az első lépések? Hová menjünk?

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 08:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit tettem előtte, hogy elmentem nőgyógyászhoz, mondtam neki hogy babát szeretnénk, és hogy vizsgáljon meg alaposan. Ennyi. Aztán 3 hónap múlva mentem hozzá újra:))
2010. febr. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Az ágyba.
2010. febr. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:) Ennyit mi is tudunk ám:) Ágyba, ez jó:) de előbb érdemes kivizsgáltatni magunkat? Hol? neki hová kéne mennie? ilyenekre gondoltam
2010. febr. 26. 08:28
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem próbálkoztok már legalább fél éve sikertelenűl,akkor a párodna sehova nem kell még mennie. A nőnek nem árt egy nőgyogyászati kivizsgálás. De ennél többet az elején nem tesznek csak ha nem siekrül 1 ébvig teherbe esni. Bár én azt mondom,h fél év próálkozás után érdemes hormonvizsgálatot meg spermavizsgálatot kérni.
2010. febr. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Ajánlom ezt a figyelmedbe! Én annak a híve vagyok, hogy nem kell hónapokat várni! Ha nincs baj megnyugszol, ha van akkor nem telik a drága idő...

2010. febr. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Neked mindenképpen érdemes nőgyógyászhoz elmenni, ha régen csináltattál rákszűrést akkor azt is csináltasd meg. Szerintem egy teljes vérkép is jó ha van, azt a háziorvostól kérheted. A párod, ha akar elmehet andrológushoz, de az nem olyan fontos. Szerintem kezdésnek elég ennyi. Én is azon a véleményen vagyok, hogy jobb, ha előbb kiderül, ha van valami, minthogy hónapokig várjatok a babára hiába. Ha meg minden rendben, akkor megnyugszol, hogy nem egy sikertelen vetéléssel kezdetek.

Nekem szimpatikus a gondolkodásotok, hogy fel akartok készülni a babára. Sok sikert! És kívánom, hogy minden rendben legyen!

2010. febr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedvességeteket:)
2010. febr. 26. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!