Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hormonzavar vagy akkor most...

Hormonzavar vagy akkor most mi van velem?

Figyelt kérdés

Abbahagytam a fogamzásgátlót mert babaát szeretnénk, utána alig jött meg majd elmentem a dokimhoz aki norcolutot írt fel azt hittem ettől majd úgy fogok vérezni mint régen de nem 2 napig tartott és csak pecsételő volt akkor még mindíg nem állt helyre a hormonrendszerem ?

Mennyi idő kell hogy kiürüljön a fog.gátló?


2008. aug. 30. 21:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérdésedre nem tudok válaszolni, de nagyon sok olyan eset van, hogy a fogamzásgátló elfedi ha valami gond van, mert "mesterséges vérzést" alakít ki. Lehet hogy ha nem szedtél volna, láttad volna hamarabb hogy van valami gond. De most sem késő ha valóban ez áll fenn nálad, és a gyerekvállalás előtt megoldhatjátok az orvossal a problémát.
2008. aug. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!