Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egy nőnek megvan a baja...

Ha egy nőnek megvan a baja lehet terhes?

Figyelt kérdés
A barátnőm azt állítja ,hogy hízott lehetséges , hogy terhes mert az a érdekes , hogy megvan a baja ? Attól hogy megvan egy nőnek a baja attól lehet még terhes ? Hogy van ez ?

2015. máj. 23. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Néha terhesség idején is előfordul vérzés. De ha rendben megjött, akkor valószínűleg nincs baba, csak több tortát evett a kelleténél.
2015. máj. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menstruáció terhesség alatt akkor lehetséges, ha vkinek két méhe van. Egyéb eredetű vérzés lehet, sőt szokott is lenni, de aki pár évet menstruált már, az nem téveszti össze az egy napos pecsételést, az 5 napos véres nyálkahártya darabkákkal.
2015. máj. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is vérezgettem a terhesség alatt párhetente. De az nagyon más volt, nem menstruáció. Nem is lehet az.
2015. máj. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

" de aki pár évet menstruált már, az nem téveszti össze az egy napos pecsételést, az 5 napos véres nyálkahártya darabkákkal"


PONT ugyanúgy véreztem terhesség alatt is, mint egyébként.

Soha nem volt láthatóan darabos vérzésem, csak max. 3 napos gyenge, alig észrevehető, még mini tamponhoz is túl kevés mennyiségű (mellé brutális görcsökkel, hogy azért nehogy túl könnyű legyen). Ugyanez volt terhesen is.

Csak onnan tudtam a különbséget, hogy teszteltem illetve voltam orvosnál.

2015. máj. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A 2 kg hízás az lehet terhes, vagy csak a menstruációtól ?
2015. máj. 25. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!