Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megneznetek a tesztem?

Megneznetek a tesztem?

Figyelt kérdés
[link]

2015. máj. 16. 12:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is volt olyan h halvanyan latszott a masodik csik de attol meg nem volt baba... Bocsi de attol mert szeretned a masodik csikot erosen attol meg az nem szamit annak.. :/ teljesen felesleges es penzpazarlas naponta tesztelni..en is igy voltam az elejen amugy. Most mar csak van itthon ketdarabos teszt, aztan ha kesik meg gyanus akkor ellövök egyet..jo igaz h mindennap csinalnam 😃 de attol nem lesz pozitiv. Viszont ha ennyi tesztet csinalsz akkor vegyel inkabb a neten kb 50ft dbja megeri.
2015. máj. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Kedves utolso! Ma van a nemvart napja es ma teszteltem eloszor mert magas volt a hom es elmult a mensi fajdalom!

Nem szeretnek masodik csikot pont ez a problemam, hogy felek, hogy terhes vagyok! Koszonom azert a velemenyed!

2015. máj. 16. 18:04
 13/23 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok. Ha egy het mulva is ugyanez van akkor ismeteld meg a tesztet (10es érzékenységűvel). De szerintem amiket eddig csinaltal azok eleg eros negativak, bar erre nem lehet adni, ugyanis a negativ lehet alnegativ.

Amugy utoljara mikor voltatok egyutt?

2015. máj. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Pont egy hete...

Elvileg nem lett volna szabad teherbe esnem...

Ideges vagyok, mert soha nem kesik es fajni szokott a hasam most meg semmi! Hetfotol kezdve fajt nagyon mintha meg akart volna jonni de tegnap ota semmi...

Kedd, szerda korul tesztelek ha nem jon mert akkor mar tutti mutat valamit ha baba van.. Nagyon szomoru vagyok:((((

Remelem meg holnap megjon es csak valami mas oka van!

2015. máj. 16. 21:49
 15/23 anonim ***** válasza:
Én az első képen látom a 2. halvány csíkot. Ha kinagyitom.
2015. máj. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Ne parazz! Nincsenek tuneteid? Mellfeszules, etvagy megvaltozasa, neha meg fog jonni erzes, huvely valadek minosegenek valtozasa, mellbimbo sotetedes, erzekeny lelkiallapot, faradtsag, hanyinger, hanyas stb? Olvastam h ha reggel a nyelved alatt megmered a hőd es 37,2 felett van az terhesseget jelent. Probald ki regel de ne kelj ki az agybol addig.

Megkerdezhetem hany eves vagy?

2015. máj. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ja igen bocsi pont itt irtak ezt a 37,2t...
2015. máj. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
A harmadik kepen lattam egy halvany csikot de ez lehet auert mert akkor aztatta el a pisi a tesztet es nem tudott eltunni es hamar fenykepezted le. En is egyszer igy voltam, majdnem,le is estem a wcrol h ueisten ez ket csik, aztan lassan eltunt
2015. máj. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Koszonom, hogy irtatok! Ma megmertem es 36,7 volt!!!! :))

Lehet ma meg fog jonni !! :)))

A homet nem ugy mertem, hogy az agyban voltam csak miutan felkeltem azonnal. Nem homerozok regen mertem rendesen es ismerem magam csak kivancsisagbol mertem most par napja igy hogy miutan felkeltem! 37 eves vagyok egyebkent! Drukkoljatok, hogy megjojjon ma!!!

Koszonom nektek! Egyebkent mas tunetem nincs mondjuk a hasam nem faj meg de azert megjohet mert a hom alacsony volt ma reggel!!

2015. máj. 17. 07:48
 20/23 anonim ***** válasza:
Megy a drukk 😘
2015. máj. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!