Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Február 12-én feküdtünk le a...

Február 12-én feküdtünk le a pasimmal -Március első hetében kellene, hogy megjöjjön-. A tünetek-lent olvaható-, ha terhes lennék, hány nap után jeletkeznének kb?

Figyelt kérdés

A mellem tegnap kezdett el feszülni, meg volt már olyan is, hogy nagyon melegem volt valamint nagyon fáztam.

1 és fél hét után is érezhetem a terhesség tüneteit? Vagy csak nagyon aggódok és ez egy előszele annak, hogy nemsokára megjön?


2010. febr. 24. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Tudod én rájöttem, hogy akármi is történik, ki kell várni, hogy megjön-e. Nekem rosszulléteim voltak 1,5 hét után és mégse voltam terhes! Kiderült, hogy a Gravida okozta! Most Elevitet szedek és márc elejére nem várom....
2010. febr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most a babád - ha van - kisebb, mint gy mákszem, és még meg sem érkezett a méhbe, hogy beágyazódjon. Azaz még nem vagy terhes. Akkor meg mitől lennének terhestüneteid?


A menszesz előjelei és a terhesség előjelei PONTOSAN megegyeznek egymással: feszülő cici, mindjárt megjön-érzés, puffadás az alhasban stb. Akármelyikre utalhatnak, ebből nem lehet jósolni semmit.


Akkor tudod meg, hogy mi van, amikor kimarad a vérzésed és pozitívat tesztelsz. Ez neked még egy-másfél hét.


A tipikus terhestünetek pedig (hányinger, hányás, mellbimbófájdalom, pisilési inger, kívánósság stb), a 6. hét után szoktak jelentkezni.


Ha kimarad a vérzésed, akkor tesztelj, addig meg várj türelemmel.

2010. febr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
csak aggódsz. majd akkor foglalkozz ezzel, amikor a mensid már 1 héttel a várt időpont után sem jön meg
2010. febr. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, picit aggódok, de tényleg nem logikus,hogy 2 héttel utána már ilyen tüneteim lennének, szerintem is csak szimplán megfog jönni.
2010. febr. 24. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!