Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok a várt mensi napján...

Csajok a várt mensi napján 0.2-es hőesés már tuti, hogy nincs babóca?

Figyelt kérdés
A mensis érzés sajna megvan és ma reggelre 0.2-et esett a hőm volt már így valaki,és mégis babás lett?
2010. febr. 24. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is éreztem, hogy meg fog jönni, aztán mégsem, én nem hőmérőztem..
2010. febr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mindig mióta az eszemet tudom,mindig felkelés után jött meg napra pontosan.Ma nem így van, ezzel ellentétben vizes érzésem van de még semmi.Lehet,hogy ez a hónap lesz a kivétel.
2010. febr. 24. 11:00
 3/10 anonim ***** válasza:

[link] Nézd meg jól: a 29 ciklusnapra nem vártam, nem is jött. A hőm reggel 2 tizedet esett, ennek ellenére teszteltem, és pozitív lett.


33h km

2010. febr. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát ez tök jó köszi szépen ezek szerint a hőesés nem is annyira döntő,amíg nem jön van reményem.Mégegyszer köszi és szívből gratulálok.
2010. febr. 24. 11:27
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó és neked volt valami tüneted,hogy a csökkenő hő ellenére teszteltél?
2010. febr. 24. 11:39
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem volt semmilyen tünetem, se hányinger, se semmi. Csak nem szeretem a várakozást, és tudni akartam. Ez előtt is teszteltem minden nemvárt napján, persze negatívat, és délutánrsa meg is jött óraműpontossággal. Ezúttal azonban nem. :-)


A tünetek csak a 6. héten jöttek, de akkor egy dömper erejével: egésznapos hányinger, hányás, migrénes fejfájás, gyomorfájás, gyomorégés, hőhullámok, cicifeszülés, mellbimbófájdalom... egészen a 16. hétig. Amennyire vágytram a tünetekre még a próbálkozás időszakában, annyira vágytam, hogy végre elmúljanak, amikor már voltak.

2010. febr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát úgy döntöttem délutánig várok és ha nem jön tesztelek.Köszi szépen és még egyszer gratula.
2010. febr. 24. 11:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a holnap reggelt javasonám. :-) Tudom, hogy ég benned a türelmetlenség és mielőbb tudni szeretnéd, de akkor is türelemre intelek legalább reggelig. Több esélyed van reggel pozitívat tesztelni, mint ma délután.
2010. febr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
látom nagyon sokan vannak ezzel hoggy nem várt napján esik két tizedet a hő! én mára számoltam ciklus.hu holnapra szóval még holnapot megvárom ha nem jön meg szombatig tesztelek! reménykedem hogy akiszeretne babát annak összejön
2010. febr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csá csajok hát a hőleesés mikut hozott,viszont ma visszamet 0.2 fokot.Nem értem,ma kellet volna pont lemennie erre ma ment fel.
2010. febr. 25. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!