Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemszeretnék még gyereket....

Nemszeretnék még gyereket. Mennyi az esély a babára?

Figyelt kérdés

A párommal "akció" után vettük észre h kiszakadt a koton:S

Most a 17.napban vagyok...

Mennyi az esély arra,hogy teherbe estem?

Ha veszek tesztet az mennyi idő után mutatja ki,hogy van egy baba a hasamban?


2008. aug. 29. 13:31
1 2
 1/13 anonim válasza:
0%
A mostani tesztek az egy napos terhességet is kimutatják. Az esélyeket nem ismerem:S
2008. aug. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szerintem meny el orvoshoz és kérj egy 72 órás tablettát, az a biztos!
2008. aug. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

milyen 1 napos terhességet, előző válaszoló??? Mindjárt beépített ultrahanggal is rendelkeznek, nem? :)

3 napos terhességet mutatnak ki, valódi terhességet, vagyis ahol az embrió beágyazódott, tehát a beágyazódástól számított 3 nap után. A beágy. pedig 7-14 nap, vagyis meg kell várnod a mensid napját, vagy ha nagyon türelmetlen vagy, esetleg adj 14 napot az aktus napjához, és akkor tesztelj reggeli első vizeletből. De ha negatív lesz, az még nem lesz 100%!!! JObb, ha megvárod, míg neadjisten nem jön meg, és csak utána tesztelsz!

Jah, persze, és a 17. nap esélyes is lehet babára, ha mondjuk 30 vagy annál kicsit hosszabbak a ciklusaid!

A legbiztosabb az lenne, ha az aktus után 72 órán belül elmennél dokihoz, és kérnél eseményutáni tablettát, ha még nem késted ezt le!

2008. aug. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

köszi szépen:)

csak abban nem vagyok biztos, hogy a 72 órásnak milyen mellékhatásai lehetnek:S

lehet inkább várok a kövi mensimig.

a ciklusaim átlagban 25 naposak,de azért jobb lenne nekem is,ha megnyugodnék, hogy nincs gyerek:)

2008. aug. 29. 13:56
 5/13 anonim ***** válasza:
De ha esetleg mégis teherbe esel és ahogy írtad még nem akarsz babát akkor annak rosszabbak lennének a "mellékhatásai" mint a tablettának,nem !?
2008. aug. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

de,igen.

de ha nem jön meg a mensim...van olyan tabletta is,hogy 1 hónapos...az még beválhat:S

2008. aug. 29. 14:30
 7/13 anonim ***** válasza:
Én ilyenről még nem hallottam...
2008. aug. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor abortusz! Gondold át!!
2008. aug. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

1 hónapos tabletta? ilyenről még nem hallottam. Külföldön adnak olyan tablettát, ami elhajtja a babát. De ha ilyenre gondolsz, akkor ki kell menned külföldre, mert itt nem alkalmazzák!

Szerintem, ha nem akartok babát, akkor mindenképp kérj eseményutánit, mert igaz nagy hormonbomba és egyebek, de max késik tőle, és a következő ciklusban rendeződik is! Ha meg védekeztek, akkor úgyis mindegy ilyen szempontból, hogy most esetleg 2 alkalomnyira felborul a 25 napos ciklusod, de mégsem egy szívvel és lélekkel rendelkező babót el "eltávolítani", aminek aztán olyan lelki mellékhatásai lesznek, hogy csak na...!

2. válaszoló voltam. (asszem)

2008. aug. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

... kell eltávolítani...bocs, és nem 2. hanem 3. válaszoló :)

de jól gondold meg! sokan hálát adnának, ha még 72 órán belül lennének!!!

2008. aug. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!