Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tüszőrepedés után 3 héttel a...

Tüszőrepedés után 3 héttel a hcg-m a vérben 470. Ez jó? Mennyinek kell lennie ilyenkor? Nektek mennyi volt? Egy kis mensi is volt közben, az nem baj?

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 14:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is gratulálok, ott baba van...:))

Az a kis vér a beágyazódástól lehetett, mióta késik?

2010. febr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok!!!

ezt nézd...


[link]

2010. febr. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jan. 16-án volt az "utolsó" mensim és (hosszú ciklusokkal!) most ennyi a hcg-m. Most akkor az 5. vagy a 6. hetet kell nézni? Meg gondolom, az sem mindegy, h mikor volt a tüszőrepedés, mert egy rövidebb ciklusnál nyilván hamarabb, mint egy hosszúnál. Köszi
2010. febr. 23. 17:40
 4/11 A kérdező kommentje:
Első: köszi :) Hát nem olyan kis vér volt az, hanem egy gyenge mensinek is beillett majdnem. Igazából múlt hét hétfőre nem vártam volna.
2010. febr. 23. 17:42
 5/11 anonim ***** válasza:

1- és 2. vagyok!

Igen, lehet később volt a pé-d, és a azért van.

Azt kell nézni sztem is , az 5. hetet, mivel 19-től 7300is kell a szrvezetben lennie a hcg-nek...:))


Nekem dec, mikor azt mondták, hogy méhen kívüli vagyok, a 6. késési napon volt a szervezetemben 120 -as a hcg-m.

Rá egy hétre meg is jött, de még nőtt a szervezetemben, ja és nem voltam az, mégis megműtöttek.


Szóval nálad baba van...:))

Gratula mégegyszer...:)))

2010. febr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekem a 8. "késési" napon ennyi. A pé-m biztos akkor volt (3 hete és most már 2 napja). Honnan derült ki, hogy neked nem méhen kívüli volt? Nem is kellett volna műteni?? Rendes terhességed volt? Sajnálom, ha így volt :( Köszönöm a kedves szavakat.
2010. febr. 24. 10:12
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia! 1.2.3-as vagyok! :)

Hát sajnos úgy hogy a nemjött után pont 1 héttel lementem dokihoz, hogy van + tesztem, de a csütörtöki meg a pénteki halványabb volt mint 2 éve, és sztem valami nem oké.

Csináltak is uh-t de a méhben nem láttak semmit, de a petevezetékben igen, szóval elkönyveltéh, hogy méhen kívüli, de nem voltak rossz tüneteim, csak terhes tüneteim, sok pisi, mellduzzadás, hányinger, és megjön érzés.

Na szóval ez ők eldöntötték, hogy /grav exrta/méhen kívüli/ és holnap reggel azonnali műtét.

Megműtöttek, de nem talált a laparoszkópos doki semmit, a petevezetékben.

Másnap reggel kitalálták, friss mütétesen irány uh, ott már nem a petevezetékben hanem a petefészekben volt valami/ sztem akkor volt úton kifelé az én kis drágám/, ja és a hcg, csak nőtt a szervezetemben.

Na végül nem műtöttek meg megint, mert gondolom nem akartak 2 nap 2 műtétet.

2 naponta b-hcg nézés, és uh.

de csak nőtt, és a /ciszám/ is csak maradt.

Úgyhogy végülis 6 nap felesleges kórházi bentlét és műtét után ja és panaszmentesen hazaengedtek, és rá egy napra iszonyú görcsök között megbetegedtem, de rá 4 napra kellett visszamennem kontrollra, és még mindíg volt hcg a szervezetemben, de nem tudják mi volt sztük ciszta, de a ciszta nem termel terheshormont.

Na vigyázz magadra és jöhet priviben is ami veled történik.

Nagyon szorítok, hogy a babával és veled is minden rendben legyen.

Szia

2010. febr. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nálam tegnap nem látta a doki a babát a méhben, de a petevezetőkben sem. Valószínűleg méhenkívüli, de amíg nem lát semmit, nem tud biztost mondani :(

Ezek szerint még amikor látnak valamit, az sem biztos :(

2010. febr. 26. 10:25
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Mizujs veled???

Remélem azóta kiderült hogy baba van???!!!

Írj kérlek...:)))

2010. márc. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon hasonló a történetünk sajnos :( Uh-on a 6. hét elején megtalálták az embriót a méhen kívül és majdnem a petevezetőm is ráment a dologra. Végül kerestem egy olyan dokit, aki a petevezető megtartásának a híve és műtőasztalra kerültem én is, mivel a hcg-m nagyon gyorsan nőtt. Végül megtalálták a terhességet a petefészkemben, ahonnan kiszedték, így semmi szervemet nem vették ki szerencsére, de nagyon rossz így is ez az egész.
2010. márc. 22. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!