Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi ideig lehet inni a...

Mennyi ideig lehet inni a cickafark és palástfű teát?

Figyelt kérdés
Én már kb 5 hónapja iszom, igaz csak napi egy pohárral. De én minden nap összekeverem a kettőt és együtt iszom.
2008. aug. 29. 06:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Az nem baj, hogy összekevered a kettőt. Én azt olvastam valahol, hogy ezt kúraszerűen ekll inni, vagyis 3 hónapot, aztán 1-2 hónap szünet, és újrakezdheted. Lehet, hogy te is tarthatnál szünetet, már csak a máj és vese-dolgok miatt is (mert ugye ezeket dolgoztatja még nagyon a tea...). De ha eddig ittad, szerintem, rosszat nem csináltál, azon ne aggódj!

Lehet kérdezni? :) Használt? Vagy egyébként is van peteérésed és normális ciklusod? Azért érdeklődöm, mert én még csak 3 hete iszom... Köszi!

2008. aug. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szeritnem is kéne tartanod egy kis szünetet. Én a cickafark teát iszom a ciklus elsőfelében. 1 ciklust csináltam eddig, de hatott, hisz a 39 napos ciklusból mostmár csak 33 lett. :) Még most iszom, remélem megint nyerek 5 napot és utána márcsak majd a palástfűt akarom: :)

Sok sikert mindenkinek!!!

2008. aug. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Így most 31-35 naposak a ciklusaim, előtte volt pár nappal több is. Amúgy csak azért kezdtem el inni, mert már elment egy babám és azt olvastam, hogy ez arra is jó. Pár darab teám van még, azt megiszom és utána tartok szünetet.
2008. aug. 29. 08:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Oks, tarts szünetet, ha ez elfogyott!

Köszi az infókat mindkettőtöknek!

1.válaszoló

2008. aug. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem kevertem össze a teákat. A cickafarkfű teát a ciklus első felében ittam,az első öt napban a mensi miatt nem,de utána a 15. napig naponta kétszer ittam. Nem filtereset, hanem zacskósat vettem,le kell forrázni 1-2 teáskanálnyit és kb. 10 percig állni hagyni. Utána ittam a palástfű teát, szintén naponta kétszer. Ezt csak kb. 5 percig kell állni hagyni és nem szabad a készítése közben fém eszközöket használni, én műanyag szűrővel szűrtem le. Hét hónap próbálkozás után nagyon meglepődtem,hogy bevált,mert csak ebben a ciklusban ittam és pozitív lett a teszt. Én se gondoltam volna. A cickafark beállítja a ciklust,elősegítí,hogy érett petesejted legyen, a palástfű erősíti a méhet és segíti a beágyazódást. Ha a neten beírod a keresőbe, olvass utána, mindenhol jókat írnak ezekről a teákról.Drukkolok!
2008. aug. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!