Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A napokban összeszedtem egy...

A napokban összeszedtem egy kis megfázást, de nem vészes annyira, inkább csak kellemetlen, ez árthat?

Figyelt kérdés
Még nem jött el az idő, hogy tesztet csinálljak, de lehetséges, hogy babát várok. Ez a megfázás mennyire árthat ilyen korán? Kb 2-3hetes lehetnék.
2007. nov. 2. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha nincs lázad és nem vettél be semmilyen gyógyszert akkor nem hiszem hogy bármi baja lenne a picinek. Vigyázz magadra.
2007. nov. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyszert ne szedj semmit!Ha lázas lennél kérd a doki tanácsát,mert a láz árthat a babának!

Ha csak sima nátha semmi gond nem lesz!

2007. nov. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem árthatsz. Sokan az ilyen korai terhességet még fel sem ismerik. Csak arra figyelj, hogyha gyógyszert szedsz, akkor olyat szedj, ami várandósoknak is ajánlott.
2007. nov. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!