Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inzulinrezisztancia-gyógyszer...

Inzulinrezisztancia-gyógyszer nélkül leküzdhető?

Figyelt kérdés
A terheléses cukorvizsgálaton az inzulin értékem nagyon magas volt. Endokrinológusnál legkorábban májusban van időpont, és addig sem szeretnék tétlenül ülni. Mit lehet ezzel kezdeni? Diétázni? Hogyan? Valami más?
2010. febr. 21. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvosi segítség nélkül nem tudod leküzdeni, de mivel a diéta mindenképpen a kezelés alapja, ezért azt nyugodtan elkezdheted máris, csak jót teszel magadnak.
2010. febr. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is magas lett az inzulinom,de nekem a meddőségin az orvosom irt rá gyógyszert.Neked nem tud irni az a doki aki elküldött a vizsgálatra?Amugy a diéta nagyon jó,én 18 kg-ot fogytam 3 hónap alatt ,és nem éheztem!
2010. febr. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem inzulinrezisztenciám van, kaptam rá mercformint amit 1 hónapig szedtem és öszejött a baba. Én úgy választottam nőgyógyászt, aki endokrinológus is egyben. Amikor terhes lettem abba kellett hagyni a gyógyszert, azóta is jó az inzulinszintem, de csak napi 1800 kalóriát és 180 g szénhidrátot ehetek, úgy hogy napi 6 szor kell kis mennyiséget enni, és fontos az este 9 órai utóvacsora. Azt hittem ez sok lesz, de egy kilót sem híztam, pedig hajlamos vagyok rá. A legrosszabb amit tehetsz ilyenkor a koplalás és a diéta.

2010. febr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe: paleolit táplálkozás, az segít, persze emellett a gyógyszer felgyorsítja a folyamatot.


tenyek kotojel tevhitek pont hu, ott megtalálod.

2010. febr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!