Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon ez megint mi lehet?...

Vajon ez megint mi lehet? Mire utalhat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párommal babát szeretnénk, sajna eddig sikertelenül. Jövő héten vagyis szeptember 1-én kellene megjönnie, de ma du. egy kis nagyon halvány rózsaszínes kis valami volt a wc-papíron. Megint egy héttel korábban jön. Már nem tudom mi lehet ez.
2008. aug. 28. 14:16
 1/6 A kérdező kommentje:

Én vagyok a kérdező, beszúrom a hőgörbémet is hátha valaki tud segíteni: [link]

Volt-e peteérésem?

2008. aug. 28. 14:17
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem volt.

Menj orvoshoz, és kérj egy hormonvizsgálatot, az biztosan mindent elárul ha baj van.

Kívánom a legjobbakat!

2008. aug. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is egy hormonvizsgálat segithetne. Nekem is rövid a ciklusom második fele és vérvételből megállapitották, hogy alacsony a progeszteron szintem.

Peteérésed lehetett a 10.napon de vegyél ovu tesztet.

2008. aug. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is a 10. napra tenném, hogy esetleg pé-d volt! A rózsaszínes foltocska, ha jól tudom lehet akár beágyazódásos folt is, és az utóbbi hőesés is emiatt van. De sajnos lehet a közelgő mensid miatt is... Szerintem várd meg, hogy megjön-e! Mióta próbálkoztok? Mennyire rendszeres a mensid? Milyen hosszúak a ciklusaid általában? Ahogy az előző ciklusod nézem, az elég kurta volt! A vérfolt mit takar: foltozgatást, pár csepp vért, barnázgatást? Mert a foltozgatás napokon keresztül nem túl jó és tényleg igényelhet orvosi kezelést!
2008. aug. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Csak foltozgatás van egyenlőre. Már több mint 9 hónapja próbálkozunk a babával, eddig sajnos sikertelenül. A ciklusom elég rendszeres már ha ezt annak lehet tekinteni, majdnem minden hónapban 21-24. nap között jön meg.
2008. aug. 28. 21:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszi a válaszodat! Tényleg elég rövidek a ciklusaid, ezért ha a 10. napon volt pé-d, akkor az pont időben! Akkor 18. nap körül azt hiszem már lehet beágyazódásos vérzés. De biztosat majd csak akkor tudsz te is, ha késik a mensid! Ha nagyon türelmetlen vagy 1-2-3 nappal a mensi napja előtt már tesztelhetsz, de nem biztos, hogy ki fogja mutatni még... Majd írd meg légyszi, mi lett!!!
2008. aug. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!