Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A peteérésem és a mensim...

A peteérésem és a mensim között csak 11-12 nap van. Mit lehet ilyenkor tenni, ha babát szeretnék?

Figyelt kérdés
Pár hónapja volt egy spontán vetélésem a 7. hétben (nem tervezett terhesség volt, így erről a "problémámról" addig nem is tudtam). Csak most, a hőmérőzés és az ovu tesztek alapján derült ez ki. Mennyi az ideális idő? Mit tegyek?
2008. aug. 28. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel az idővel semmi gond.Nekem folyamatosan 9-10 nap telt el a peteérés,és a mensi között.Nem vagyunk egyformák.Neked ilyen a ciklusod.Nyugi!27 hetes kismami
2008. aug. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14-et szoktak mondani, de ha a 11 nap megvan, az már jó! Ha már sikerült egyszer a baba, akkor te is láthatod nincs ezzel baj! Spontán vetélés után én úgy tudom nem kell várni, van aki nagyon hamar újra babás lesz!!!
2008. aug. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Az ideális idő 14 nap.

Én javasolnám kérj beutalot vérvételre. Öt elhalt terhességen vagyok túl és most derült ki, hogy alacsony a progeszteron szintem. A 10. napon nézték az LH, FSH értékeket, és a peteérés után 7.-8. napra kell nézni a progeszteront. A jövöhéten megyek a dokimhoz, gondolom gyógyszert fog rá adni.

Szeretném ha beállna a hormonszintem csak aztán merem vállalni a köv. terhességet.

2008. aug. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pé után mindig 14 nap telik el,kivételnélkül. A ciklus első fele változó mindenkinél,de a második fele nem. A pé nem egyenlő az ovulációval. Az két különböző dolog. Először van pé, csak utánaovu. Vagyis megérik a pete,ovukor felpattan a tüsző és a pete kilökődik. Tehát,ha neked az ovud menzi előtt 11-12 nappal van, az jó, mert akkor menzi előtt 14 nappal van a péd,rákét napra az ovud. Teljes mértékben kijön a 14 nap. Sok sikert!
2008. aug. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!