Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon ebben a hónapban sikerül...

Vajon ebben a hónapban sikerül babásodnom? Megfelelő napon voltunk együtt?

Figyelt kérdés

Általában 28 naposak a ciklusaim szept 8-ra nem várom a mensit.

A ciklus 15 napján reggelre esett le a hőm és nem az elsö, de a második délelötti vizeletből nagyon erős volt az ov tesztem!

aznap este voltunk együtt. esély?

[link]


2008. aug. 28. 11:10
 1/9 A kérdező kommentje:

azt hiszem nem müködik a link megprobálom ujra elküldeni:

[link]

2008. aug. 28. 11:15
 2/9 A kérdező kommentje:
a ciklus 15 napja elötti ov tesztek helyén a pipák a minimikroszkóp páfrányososdását jelzik.... akkor a pisilös ov teszt negatív volt.
2008. aug. 28. 11:17
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jókor voltatok együtt és van rá esély, hogy baba lesz a dolgoban, de sajna mindez nem jelent 100%-ot, úgyhogy előre ne éld bele magad! Mindenesetre szorítok!
2008. aug. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy néz ki jókor voltatok együtt, de ettől még nem 100%. Csak azt tudom mondani, hogy várjuk meg a végét! Drukkolok neked!
2008. aug. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tényleg úgy néz ki, hogy jókor voltatok együtt, de biztosat cdak akkor lehetne mondani, ha nem jött meg a mensid. Szerintem várdd meg a köv mensidet, aztán tesztelhetsz.
2008. aug. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nagyon aranyosak vagytok, hogy ilyen gyorsan válaszoltatok.csak azért voltam bizonytalan, mert sok helyen olvastam, hogy pont az emelkedéskor kell együttlenni. nekünk pedig akkor nem sikerült.

remélem azért ez is "elég" lesz.

már nagyon várjuk a 7 éves fiam mellé a kistesót, de sajnos volt már 3 elhalásom/ 6, 12, 9 héten/ így nem nagyon élem bele magam....

2008. aug. 28. 16:31
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jókor voltatok együtt. A peteérés általában a legutolsó alacsony hőmérsékletű napon szokott bekövetkezni.

Mi a pozitivos napon és köv. napon voltunk együtt és sikerült teherbe esnem. Sajnos a babát elvesztettük. Kiderült, hogy sárgatesthormon elégtelenségem van. A babáid elvesztése után néztek Nálad hormonokat?

Ovu tesztet délután használd vagy este.

Drukkolok hogy sikerüljön!

2008. aug. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen most a harmadik után néztek hormont. a prolaktinom magas volt de többet nem nézték. gyógyszert végül nem szedek, mert már babásodni szeretnék és az orvosom is azt modta hogy a magas prolaktin meddöséget okoz és nem elhalást, tehát szerinte- és a körzetim szerint se- nem ez a baj.
2008. aug. 28. 21:20
 9/9 A kérdező kommentje:

Sajnos megjött....

na de majd legközelebb :-)

2008. szept. 10. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!