Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha hónapokig nem jön meg a...

Ha hónapokig nem jön meg a menzi, és ezáltal peteérés sincs, akkor milyen gyógyszereket ír fel a doki?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a peteérésre a clostyt, de ha hónapokig kimarad a menzi arra is ír fel valamit, hogy megjöjjön, plussz mellé kell szedni a clostyt is egyszerre?
2008. aug. 28. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, először meghozza a doki a mensit valamilyen progeszterongyógyszerrel, amitől az abbahagyás után kb 1 héttel megjön. És utána tudod elkezdeni a clostit a ciklus azon napján (1., 3. vagy 5. általában), amit a doki mond.
2008. aug. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van egy peteérést befolyásoló gyógytea, szerintem segítene neked is. Ártani nem árt, utána jártam , meg én is ittam az elején. cickafarkfűvirág 10 egység, édeskömény 10 egység, komló 3 egység. Egy üvegbe keverd össze arányosan és úgy könnyebb. napi 2szer 2 dl-t kell inni. 2 dl vizet felforralsz, leforrázol a keverékből 1 evőkanálnyit. 10 percig lefedve ázik, majd leszűrni és inni. Én steviával édesítettem, az is gyógynövény, pár csepp (folyadék) elég bele. Nekünk 3 hónap alatt fogant meg a kis drága.

38 hetes kismama

2008. aug. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaa, nekem is hónapokig nem jött meg... nem tudtam én sem van-e egyáltalán pé-em??
2008. aug. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hú, ezt én is kipróbálom! Én is köszönöm! :-) Nekem azóta nem jön meg, mióta abbahagytam a fogamzásgátlót! :( Már dokihoz fordultam, de most épp szabadságol, addig hasznosítom magam...
2008. aug. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!