Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vettem tesztet és semmit sem...

Vettem tesztet és semmit sem mutatott. Még az első csik sem jelent meg. Most ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Mostmár nemértem magam. szoval megjöt mint már feltettem ezzel kapcsolatban a kérdésemet. van mnezim de kevés. ,és nemgörcsöl a hasam sem pedig mindig szokott. és most nemis érzem hogy megvan,és még a mellem sem fáj pedig ilyen mégnemvolt milehet?
2008. aug. 27. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt sajnos csak a tesztből tudodmeg, DE nem ebből a tesztből, mert ha egy vonal sem jelent meg, akkor hibás a teszt vagy te csináltál valamit rosszul. Mondjuk, nem tartottad elég ideig a pisiben vagy bármi...

Vegyél újat, és csináld meg azt reggeli vizeletből!

2008. aug. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát it nemmerek venni tesztet,és amit most vettem azt nemit vettem hanem pont mentünk kertészetbe és ottvettük. inkább várok a dokiig. 2 hét mulve megyek. még mindig menzizek csak olyan kevés van mint eddig. pirosas barnás de véres ,csak kevés . milehet?
2008. aug. 27. 23:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ha terhes vagy akkor kevesebb ideig verzel, es kevesebb verzesed is van egyaltalan nem olyan menses amilyen, amugy alltalaban szokott bar mindenkinel mashogy van!en pl terhesegem elejen vereztem de csak reggel egy kicsit,es az orvosom mondta az meg teljesen normalis,de az mar nem ha sok jon es faj is!
2008. aug. 28. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát érdemes eleve két teszt, mert ahol az egyik csík sem jelentkezik az a teszt hibás..és akkor lehet ismételni, de ha nega, vagy poz, akkor ott a másik pár nap múlva ellenőrzésnek.

Nem igazán hordozod a terhesség jeleit,mert ilyenkor a mellfeszülés, amensi érzésugyanúgy meglenne..mindenképp menj dokihoz bármi is az eredmény...esetleg a beágyazódás előbb volt??? Reméljük!

2008. aug. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nincsen sem menzis érzésem sem görcs. olyan mintha megsem jött volna. és még a melleim sem fajnak pedig ilyen még velem nemtörtént.
2008. aug. 28. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!