Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem jött meg ebbe a hónapba,...

Nem jött meg ebbe a hónapba, mennyi ideig fog még késni? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
két hónapja abba hagytam a fog.gátlót.Múlthónapban még meg volt a mensim,de most augusztusban még nem jelentkezett.sok olyat olvastam hogy lehet fél év után jön meg,vagy egy év múlva.szedni akarom megint a tabit,de nem jön meg?mit tegyek? ha ma elkezdem a tabit szedni,ugy hogy nem jött meg,lehet valami bajom? nagyon félek,kérlek segitsetek!!
2008. aug. 27. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lehet,hogy esetleg terhes vagy? Volt szex az elmúlt hónapban?
2008. aug. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen volt. rendszeresen és nem védekeztünk.de nem érzek semmien tünetet,ezért nem is tesztelek.egy hónappal ezelőtt csináltam egyet de az negativ lett.kb egy hónapja fáj a mellem,és mindig ugy fáj a hasam mint mikor megjött. de mégse semmi sincs.most akkor mi van?
2008. aug. 27. 15:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Úristen. Hány éves vagy?????? Nincs semmi tüneted, és nem tesztelsz? A terhesség nem feltétlenül jár tünettel. Mivel nem védekeztetek, jó esélyed van rá, hogy terhes vagy. El ne kezd szedni a tabit, hanem irány a nőgyógyászat, meg a könyvtár.
2008. aug. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. A mell fájdalma, és az az érzés, hogy meg akar jönni, mi, ha nem tünet? Ezek elég egyértelmű tünetek. Az előző teszt még lehet, hogy nem mutatta ki a terhességet.
2008. aug. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát igen..én is csak ezt tudom írni neked!! Vegyél egy terhes tesztet, és ne szedd be a gyógyszert!!!
2008. aug. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat. holna veszek egy tesztet.
2008. aug. 27. 15:40
 7/9 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat. holnap veszek egy tesztet.
2008. aug. 27. 15:40
 8/9 anonim ***** válasza:

A leírt mellfájás, mindjárt megjön érzés tipikus terhességi tünetek! Mikor volt az a teszt?

Megírnád az újabb teszt eredményét?

Miért hagytad abba a bogyó szedését? ha a teszt nem mutatna semmit, akkor menj azért el dokihoz, ő is nézzen meg! Amúgy ő tud adni bogyót arra, hogy megjöjjön, márha nem vagy még terhes, hogy megjöjjön!

2008. aug. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A tabi abbahagyása után én is így jártam, nagy, fájó, viszketőmellek, sötét bimbóudvar, vastag, sötét, kék erek, állandó méhszurka, és nem volt baba. Menj dokihoz, ha nincs mensi!
2008. aug. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!