Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszeminációkor mindig adnak...

Inszeminációkor mindig adnak tüszőrepesztő szurit és utánna meg Duphastont? Vagy ez orvostól függ?

Figyelt kérdés

Nekem nemsokára lesz, és mindenképpen szeretnék szurit és sárgatest rásegítést is, csak nem tudom, hogy ezt automatikusan felírják vagy könyörögnöm kell?!

Egyébként a szuri mennyibe kerül?


2010. febr. 19. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt inszem., de kaptam tüszőrepesztőt. Ovitrelle 250-et, 7K körül volt, a rendelőben azonnal beadta az asszisztensnő, hasba. Sajnos, nem lettem terhes...
2010. febr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Egyébként szerintem előtte kell hogy adják. Én pénteki napon kaptam, az volt a 13. ciklusnap. Utána szombatra és hétfőre javasolta a doki az együttlétet.
2010. febr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!