Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel teszteltem és...

Ma reggel teszteltem és előszőr negatívat láttam. Most pedig nagyon halványan, de ott van a 2. csík is. Ezek szerint tényleg sikerült?

Figyelt kérdés
Valószínű,, hogy korán teszteltem. A tesztete megismétlem pár nap múlva. :)
2008. aug. 27. 07:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát meg kell ismételned, mert a teszt fél óra múlva már értékelhetetlen, ezért nem lehet tudni, de elvileg sikerülhetett,mert a 2. csík csak a hcg-re reagens.
2008. aug. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%

Szia! GRATULÁLOK!

Nincs téves pozitív teszt,tehát szerintem baba. :-)

2008. aug. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
hát éppenségel van téves pozitiv teszt is ,de szerintem is baba van a dologban.GRATULA!
2008. aug. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Gratulálok! Csinálj még egy tesztet hogy biztos legyél a babócában, bár szerintem a pozitív teszt, az pozitív teszt!!
2008. aug. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Akkor is pizitívnak vegyem, ha a HCG-re ragens vonalat csak egy csepp piros pöty szinez meg?
2008. aug. 27. 09:35
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pár napra próbáld meg ezt félretenni magadban, valószínűleg tényleg korán teszteltél. Tudom, hogy nem könnyű, de várnod kellene.

Tény, és való, hogy meg van minden tesztnél határozva, hogy mennyi időn belül lehet leolvasni az eredményt, ha azt követően nézed meg, akkor az már nem ér semmit hivatalosan (csak kb annyit, mintha rosszul használtad volna, túl sokat áztattad volna). Az, amit írnak, hogy halvány teszt is pozitív igaz, akkor, ha megfelelően használják. Egyébként meg lehet téves eredmény, például a múltkor többen is kipróbálták ezen az oldalon, hogy használt teszttel másodszori tesztelésre pozitív eredményt kaptak, pedig egy esetben a hölgy férje vizeletével próbálkoztak! Mókás, de igaz. Kétlem, hogy itt a hcg-nek bármilyen szerepe lett volna.

Inkább várj egy pár napot és tesztelj újra, ha van a szervezetedben hcg, illetve elég van, akkor ki kell mutatnia a meghatározott időn belül és nem csak pontocskának kell lennie, amiről beszámoltál, hanem vonalnak,még ha nagyon halványan is.

Sok sikert!

2008. aug. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

megfelelően használtam a tesztet.

A dobozra meg rá van írva hogy már a 3 napos terhességet kimutatj a beágyazódást követően 3 percen belül és az a pötty is 3 perdcen belül szinezte meg a T-vonalat.

2008. aug. 27. 10:33
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Az előző vagyok. Én abból gondoltam, hogy később olvastad le az eredményt mert a kérdésedből ez tűnt ki. Hogy reggel teszteltél (tehát korábban) és csak később jelent meg a 2. csík.

A pötty még továbbra is elbizonytalanít, van rá esély, hogy valóban terhes vagy, de szerintem senki sem fog most erre itt rábólintani. Tényleg tesztelj kettő, vagy inkább négy nap múlva.

Egyébként a mensiddel mi a helyzet? Mennyit késik?

Biztosan tisztában vagy vele, de a három napos terhesség alatt arra gondolnak, hogy a beágyazódás után eltelt három nap, nem a megtermékenyítéstől számítják a három napot. Ez annyit tesz, hogy ha peteéréskor volt megtermékenyítés, akkor rá 7-10 nappal van beágyazódás és akkor kezd el termelni a szervezet hcg-t, ami alapján a teszt pozitív lehet. Peteérés általában a mensi előtt van 14 nappal, ez annyit tesz, hogy ha rendszeres ciklusod van, akkor a mensi előtt legkorábban három nappal mutathatja ki, bármilyen teszt is legyen az. De tulajdonképpen ők is ezt írják.

2008. aug. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jártam amikor a lányommal terhes lettem. Először negatívat mutatott és vagy fél óra mulva jelent meg egy halvány második csík,azt mondták így biztos nem jó,de én másnap reggel is csináltam egyet annyira izgatott voltam és azon már rögtön megjelent a 2 csík! Ugyhogy sztem bírj ki egy vagy két napot és csinálj még egyet. Drukkolok!
2008. aug. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Amúgy a beágyazódás 21-én lehetett és 30-ára nem várom.
2008. aug. 27. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!