Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek azért van...

Terhes lehetek azért van ilyen kevés menstruáciom?

Figyelt kérdés
tegnap jött meg. és mostanra sem erősödött a menstruáciom.elég kevés ,de piros szinü. nemis görcsöl a hasam. de hozzá kell tennem hogy mostjöttem helyre mert nemvolt jo a hormonom,és mostjöttem helyre hormonilag.a melleim sem fájnak pedig szoktak mindig menzi előtt. most pedig nemis féjtak kicsit sem.milehet?vagymég lehet hogy megerösödik a menzim?
2008. aug. 26. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha lehetségesnek tartod a terhességet, mert nem védekeztetel, akkor csinálj egy tesztet, azok 98%-ban igazat mondanak.37 hetes kismama
2008. aug. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy az vagy. Még szerintem a hormonkezelés kihatása, lehet be fog erősödni.

Ha mégsem, akkor tesztelj, de a hormongyógyszerek is tartalmazhatnak hcg-t, amire reagálhat a teszt.

2008. aug. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
bromocripint szedtem és a doki aztmondta hogy ha rendbe jön a prolaktin szintem azonnal viszaáll a rendes kerékvágásba a menzim .és most viszaállt és ezért gondolom.
2008. aug. 27. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!