Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mensi kimaradását követő...

A mensi kimaradását követő hányadik napon célszerű teszt csinálni?

Figyelt kérdés

A mensi kimaradását követő hányadik napon célszerű teszt csinálni?

egy hete késik azóta 2 tesztet csináltam és mindkettő negatív lett.

vaN EGYÉB TÜNETEIM, MELL BEKEMÉNYEDÉS, FESZÜLÉS, VISZKETÉS, FÁRADTSÁG ÉRZÉS INGERLÉKENYSÉG.

Néha enyhe hányinger, de más semmi, na meghát eddig nem jött meg.


2007. okt. 31. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Elviekben már pozitívnak kellene lenni. Nem hiszem hogy bárki tudna hasznos dolgot mondani erre.

Igaz, volt akinek sosem volt pozitív a tesztje, és mégis terhes volt, a nődoki megmondta.

Nem kétszer ugyanolyan tesztet csináltál?

Próbálj meg másikat. A Gabriel állítólag jó!

2007. okt. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egy ismerősőmnél úgy volt,hogy kettő hetet késett a menzesze csinált egy tesztet,negatív lett.Utána várt még kettő hetet és akkor lett pozitív a tesztje.Ma szült!

2007. okt. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szia.nekem azt mondta a nődoki,hogy mensi után akár1- 2-3-héttel mutatja ki,attól függ,hogy kinek mennyi hcg hormonja termelődik.szerintem tuti terhes vagy!már csak ki kell várnod azt a pár napot..
2007. okt. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1.menj dokihoz a vedono is csinalhat vizelet-vizsgalatot,2.probalj meg masik tesztet es a reggeli elso vizeletet vizsgald elotte ne igyal igy nagyobb a hcg koncentracioja,3.kerj orvosodtol vervizsgalatot hcg-re vonatkozoan,4.ultrahang(hasi vagy huvelyi)

tuneteid egyebkent lehetnek a hiperprolaktinemia tunetei is,nekem is volt azthittem terhes vagyok minden teszt negativ,mensi 3 evig semmi,oriasi fajo mellek nyomasra tejcsepeges....aztan 3 ev utan aztvettem eszre hogy kemenyedik a hasam es egy ujabb viccnek indulo tesz bizonyitotta hogy 8 hetes.mara megszultem sot 7 honapos

2007. okt. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem lehetsz terhes, magamból kiindulva.4 gyermekem van, és mindegyikkel negatív lett a teszt!!! Tegnap este voltam nőgyógyásznál, negatív teszttel, és közölte velem hogy terhes vagyok! El küldött vérvételre, mert azt mondta valószínű hogy nagyon alacsony a hcg-m. Ha te is ilyen vagy akkor mindegy mikor tesztelsz, kérj vérvételt! Abból tuti kiderül! Szorítok hogy baba legyen! Kellemes hétvégét!

2007. nov. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!