Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még van 2-3 napom a nem várt...

Még van 2-3 napom a nem várt mensiig tesztelhetek már?

Figyelt kérdés
Nem birom már kivárni,tesztelhetek vagy várjak még,kicsit több mint egy hete lehetett(remélem volt) a beágyazódás mert szurkált a hasam és sűrven kell pisilnem,más tünetem még nincs,de türelmetlenül várom összejött e?Tesztelhetek má?
2008. aug. 26. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Túl hamar nem érdemes tesztelni mert ha negatív lesz el fogsz keseredni. Tapasztalat. Várd meg a mensi napját.
2008. aug. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem válaszolónak, de ha már nagyon kíváncsi vagy, akkor reggeli első vizeletből tesztelhetsz Clearblue-val. Az már elvileg kimutathatja, viszont, ha negatív lesz, nem szabad elkeseredni, akkor várj még pár napot. Szorítok! :)
2008. aug. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Majdnem biztos, hogy negatívat tesztelnél, mert még alig termelődik ilyenkor a hcg, szóval ígyis úgyis izgulhatnál, hogy megjön e vagy mégsem, mert ilyen korán a - még nem biztos hogy 3 nap múlva is -. Szóval várjál még pár napot.
2008. aug. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Igazat adok az előttem szólóknak és hidd el,most én így jártam.

Holnap nem kellene neki megjönnie és szombaton teszteltem...természetesen negatív lett...nem is keseredtem el,mert még reménykedem.

Szerintem próbáld kivárni legalább a nem várt napját...csak nehogy csalódj feleslegesen...

SZORÍTOK NEKED!!!!

2008. aug. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!