Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Este pozi az ovuteszt, de...

Este pozi az ovuteszt, de csak reggel tudunk együtt lenni. Késő?

Figyelt kérdés

Férjem éjszakás, csak reggel tudunk együtt lenni.

Szerintetek lecsúszunk erről a hónapról is?


2015. márc. 25. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mikor ért meg teljesen a petesejt. A petesejt 24 órán keresztül megtermékenyíthető, tehát ha pl. ma reggelre érett meg, akkor a holnap reggeli együttlét még jó. Tegnap csináltál ovutesztet? Mikor? Mit mutatott?
2015. márc. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, elvileg nem kesö, mert pozitol szamitva 36 oran belül lesz ovud, es altalaban hajnalban szokott ovu lenni (ezt neten olvastam, nem tudom mennyire igaz), szoval ha hajnalban kiszabadul a petesejt, meg akkor is van 12 oraja a katonaknak, hogy megtermekenyitsek, es a katonak kb 6 ora alatt ernek fel a petevezetekbe. Nem biztos forrasbol tudom, neten olvastam en is. Szurkolok!!!
2015. márc. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kedves 1-es, en ugy olvastam, hogy kiszabadulas utan 12 oraig megtermekenyithetö a petesejt, de nem tudom en se biztosan :)
2015. márc. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A lehető legjobb a reggel szerintem.A teszt a megnövekedett LH szintet jelzi,és arra utal hogy a következő 24 órában tüszőrepedés lesz.Hajrá!
2015. márc. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2# válaszoló reális amit írtál, tegnap néztem meg az élet az anyaméhben ismeret terjesztő filmet, abban mondták az elején hogy a hímivarsejt egy perc alatt mindössze 3 mm-t tesz meg. :-) 24óráig termékenyíthető meg.
2015. márc. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ilyen sokan írtatok!

Tegnap még negatív volt a tesztem, reggelre lett erős pozitív, ma délutánra ismét negatív.

2015. márc. 25. 21:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor elkezd negatív lenni, akkor kellene pont együtt lenni.
2015. márc. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!