Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 37. napomon vagyok, még nem...

37. napomon vagyok, még nem jött meg. Viszont több mint egy hete semmi folyásom nincsen. Ez mire utalhat?

Figyelt kérdés
Teljesen száraz vagyok már több mint egy hete. Ha baba lenne, akkor lenne folyás nem? 6 napja csináltam tesztet, negatív lett. Semmi tünetet nem vettem észre magamon. Csak furcsa, hogy már ilyen régóta nincs semmi folyásom.
2008. aug. 26. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:

A terhességnek nem feltétele a folyás.

Kéne még egy tesztet csinálni, és ha nega akkor is menni a dokihoz, mert ilyen késés már gond is lehet...egyszeri alkalommal persze előfordul, de ha babát szeretnél én azért időben megkérdezném mi van.

Remélem már akkor pozitív lesz a teszted, mert lehet, hogy nem volt elég hcg-d.

2008. aug. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam, hogy a szárazság mensi előtt utalhat terhességre, illetve a tapasztalatom is az, hogy mensi előtt vizes folyásom van.
2008. aug. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet korán csináltad a tesztet, és még nem mutatta ki. Nem mindenkinek egyformán nő a hcg je, van akinek csak 6 hetesen lett pozitív , előtte negatív. Várj 1 hetet és tesztelj újra, akkor már hátha pozitív lesz. Ha viszont nem akkor irány a doki, ő majd biztosan megmondja mi a helyzet.Addig is kitartás!:)
2008. aug. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!