Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 35. napomon és...

Ma vagyok a 35. napomon és még mindig nega a teszt. Van még esély a babára?

Figyelt kérdés
Szóval a problémám egy kicsit összetett. Nagyon rendszertelen a menstruációm, a múlt hónapban is 38 napra jött meg.Clostit szedtem,amely Uh-on volt követve kb. a 17 napig,addig nem is volt peteérésem. A 22. napon észleltem tojásfehérjés nyákot és tettünk is az ügy érdekében. Ha tényleg akkor volt peteérésem akkor azt már ki kellett volna mutatnia a tesznek, nem?(Gabriel)Tegnap kíváncsiságból csináltam este egy ovulációs tesztet,ami halvány két csíkos lett. Szerintetek miért lett két csíkos, mert még csak most lesz peteérésem vagy most volt?Én ezt már nem értem! Légyszi segítsetek!
2008. aug. 26. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még korán teszteltél, várj vele még egy kicsit és próbáld újra.Az meg előfordulhat hogy valakinek kétszer van peteérése 1 hónapban. Viszont ha mult hónapban 38 napra jött meg akkor most is legalább addig várni kellene és utáni tesztelni. Lehet baba a dologban, de ha az is szerintem azt még nem mutatná ki a teszt. Tehát türelem! Drukkolok:)
2008. aug. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
clostival nekem meg se jött,40.nap után kaptam norcolutot
2008. aug. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a 22. nap volt a nyák, akkor mondjuk 23. napon volt peteérés, akkor: 23+14=37 tehát a 37. napon jön meg. Vagy nem. Reménykedjünk ebben.
2008. aug. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Aranyosak vagytok:-)
2008. aug. 26. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!