Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menzesz elso napjatol a...

A menzesz elso napjatol a 11-napon is megeshet, hogy teherbeesek? Ma reggel eggyuttvoltunk a parommal es este olyan hetorakkor fajt a hasam.32-napos volt az utolso menzim. Most 15-diken jott meg.30-dikan van akkor a 14-dik napom?

Figyelt kérdés
2008. aug. 25. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
peteérés bármikor lehet. néha azért nem tud teherbe esni a nő, mert nem tudja, h menzi alatt tudna csak megtermékenyülni. de ha arra gondolsz, h a babátol fáj a pocó, az kizárt. a peteérés, v az izomzat sokkal hihető. heves szeretkezés, nem hagyományos póz okozhat ilyen érzést.
2008. aug. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
teherbe lehet esni, de a hasfájás szerintem sem terhesség miatt van.
2008. aug. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

főleg a 11. nap körül eshet meg, mert akkor , de bármikor is lehet peteérés.

A terhességtől estére nem fáj a hasad, meg kellvárni az egyesülést, amíg találkozik a petesejt és a spermium, demég az is lehet hogy a beágyazódásig semmi jel nem lesz.

Ha 15 .-én jött meg és hozzáadsz 14 et, akkor csak 29.-én lehet a 14. napod, de az nem garantálja, hogy pé is akkor van..sőt szerintem 32 napos ciklus esetén inkább a 16-18. napon lehet.

2008. aug. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!