Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A havi ciklusom késik, már 8...

Klua kérdése:

A havi ciklusom késik, már 8 napja,2 teszten túl vagyok de negatív lett, esélyek?

Figyelt kérdés
Jövőhetén csütörtökön kell menjek a dokihoz, ha addig nem jön meg, akkor már 15 napja késne, ha addig se mutat pozitívat a teszt ő esetleg láthat már valamit ami babára utalna? Az első terhességem is csak 17 nap késés után lett pozitív tesztes, észre se vettem mert mindig negatív volt. A ciklusom átlagosan 29 napos. Nagyon picit görcsölök, de csak néha- néha de hamar elmúlik, sima folyásom van de ilyen tüneteim voltak a lányommal is az elején. Nem fáj a mellem nincs jellemző terhességi tünetem, de a lánnyal sem volt soha semmi. Mennyi esélyem lehet még arra hogy baba lenne a dologban? Volt már valaki így?

2015. márc. 19. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Tudod mikor volt peteérésed? Lehet később lehetett akár vagy ha az előzőnél is ez történt akkor az is lehet rosszul valasztodik ki a hcg a vizeletedben ami amúgy nem baj csak rossz amikor negatív a teszt miatta.

Persze lehet más oka is a kesesnek, majd az orvos megmondja.

Ja ha késői volt a peteérés akkor nem lesz embrió sem. Esetleg petezsak. Szóval ha addig pozitiv lenne a teszted akkor érdemes lenne várni a dokival.

2015. márc. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elméletileg hónap végén, kb 1 héttel menstruáció előtt van, de pontosan nem tudom. Reménykedek, hátha.
2015. márc. 19. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!