Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jó lehet a Gynex csepp? Babát...

Jó lehet a Gynex csepp? Babát szeretnénk, de nem sikerült még eddig. Clostilt meg duphastont szedek.

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 14:49
 1/6 anonim válasza:
100%
Mi 3 hónapig próbálkoztunk, hiába majd az ultrahangos ajánlotta, za ovulációs tesztet és elsőre bevált, már 10-hetes a kisfiam! ajánlom mindenkinek aki babát szeretne!
2010. febr. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a Gynex nevét aranyba foglalnám. Első ciklusban, amiben szedtem rögtön teherbe estem. Nem első baba az igaz, de a ciklusom annyira fel volt borulva, hogy lemondtam, a további babákról, és a csepp rendbe hozta a peteérésemet, mindenemet, úgyhogy meg sem ött a köv. hónapban.
2010. febr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi a párommal egyszerre szedtük hónapokig, több üveggel. Semmi bajunk nincs, ami orvosilag igazolhatná a babátlanságunkat, eltelt már 1 év is azóta és még mindig semmi. :(

Egyébként semmi változást nem vettem észre magamon. Most egy homeos szert szedek 3 hónapja és rendbe tette a lelkemet és más olyan dolgot a szervezetemben, amiről eddig azt gondoltam, nálam az a normális.

2010. febr. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, egyébként ha a ciklusod nincs rendben a Premens tablettát nagyon tudom ajánlani. Nekem rendszeres volt a mensim, csak kicsit hosszú, 36-38 napos, de minden rendben volt vele. 3 hónapig szedtem a tbl.t és minden hónapban 30 napra pontosan jön meg azóta. A Gynex még ennyit sem állított be nálam.
2010. febr. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
a Gynex semmit nem segített,a Barátcserje kapszulát 3 hónapja szedem, és már most látszik,hogy rendberakta a cilusomat!
2010. febr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

sajnálom de nekünk sem segített a Gynex, bár nagy reményeket fűztem hozzá :(

de hátha Neked beválik, mindenesetre szorítok!

2010. febr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!