Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jónás naptár elemzésében...

Medina kérdése:

Jónás naptár elemzésében tudna segíteni valaki?

Figyelt kérdés
Megcsináltam a Jónás naptáramat, megvan hozzá a leírás is, de valahogy nekem mégsem egyértelmű az egész, nem látom át a grafikonon, hogy mi mit jelent :/

2015. márc. 16. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:
be tudod ide másolni?
2015. márc. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van a pirossal jelölt nap, és előtte egy vonal, ami 3 napot ölel fel. Abban a 3 napban érdemes együtt lenni, de leginkább a piros nap előtt 24 órával.


A sárga kör a telihold, a fekete kör az újhold. Mindig azon a napon van a Jónás-napod, amilyen állsban volt a hold a sületésed napján, ez ismétlődik 28 naponként.


A piros nap fölött vagy egy mars, vagy egy vénusz jel van szintén pirossal, esetleg egy sima függőleges vonal. Az előbbi fiút jelez, az utóbbi lányt, ha csak a vonal van, akkor bizonytalan a baba várható neme.


Van még kérdés?:)

2015. márc. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen ezeket en is olvastam, lehet, hogy total idiota vagyok, de valahogy a sajat naptaramat nem latom at..

bemasolni nem tudom, esetleg atkuldhetem e-mailben?

2015. márc. 17. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!