Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor volt vagy lesz peteérése...

Mikor volt vagy lesz peteérésem? Nem tudok kiigazodni a hőmön, miért ilyen hullámzó?

Figyelt kérdés

Aznap mikor megjött 36.9,

2. nap 36.7

3.,4.,5.,6.,7.,8. nap 36.6

10. nap 36.4

11. nap 36.6

12., 13., 14. nap 36.4 ismét

15. nap 36.7

16. nap (vagyis ma!) 36.2 és 36.3 között.

Ennyire még sose esett le. Nem értem egyszerűen, mitől lehet.Nem lesz peteérésem talán...nem tudom.

A ciklusomat Norcoluttal szabályozta a doki január óta.Tehát 28-30 nap körüli.


2008. aug. 25. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ma lehet pé, ezzel az alacsony hővel, de csak akkor, ha ez után meg is emelkedik viszonylag hirtelen az átlaghődre, tehát 36,6-36,7-re. Nem vezeted a ciklus.-hu-n?, ott sokkal könnyebb, megrajzolja a görbét, bejelöli az átlaghődet, a peteérést is. Próbáld ki.
2008. aug. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet ma a peteérésed. A leghosszabb ciklusból kell levonni 14-et akkora tehető a peteérés. Illetve az utolsó legalacsonyabb hőmérsékletre. Nézd továbbra is a hőmérsékletedet.
2008. aug. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!