Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátnőmmel nem szed fogamzásg...

Barátnőmmel nem szed fogamzásgátlót és az előjáték alatt gumi nélkül benne voltam elég sokáig (nem mentem el). Lehetséges hogy a barátnőm terhes?

Figyelt kérdés

Ez kb 12-14 nappal ezelőtt történt (tehát lehetséges hogy pont termékeny időszakban volt??). Most késik a mensije (kb 4-5 napot) és sárga színű folyás jön belőle, állandóan álmos, levert, feje is fáj és a hangulata is változékony.

Az egész nyaraláson történt, sokat strandoltunk (lehet hogy fertőzés?)


2008. aug. 24. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy terhes. Vegyen egy tetszet és csinálja meg. A sárga folyás lehet fertőzés jele, de az viszketéssel is párosul. A többi tünet meg szerintem nem fertőzés jele. A legjobb, ha tesztel.
2008. aug. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Én inkább babára tippelnék a tünetek alapján. Az állandó álmosság nagyon jellemző a terhesség első időszakára, én speciel 14-15 órákat aludtam. Ha fertőzése lenne, akkor valszeg lázas is lenne.

Inkább vegyetek egy tesztet, vagy menjen el orvoshoz.

2008. aug. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát a fertőzést már máshogy észlelné, pl viszket, sűrű színes , zöldes folyása lenne, stb..amit te is eélkapnál..

Ha nem akartok babát és szerencsétek van, akkor az miatt késik, mert bestresszelt, hogy mi van ha terhes..ilyenkor kimaradhat..ez lenne a legjobb, mert egyébként valami felfázás, méhgyulladás okozhatja..

A terhességről szólva vegyetek tesztet és bármi az eredmény menjen el a dokihoz, mert ha más van lehetnek szövődmények..gumi nélkül pedig sehogy nem kéneezt a dolgot ennyi ideig sem , mert az előváladékodban, amitől sikosodik a dolog simán lehet aktív spermium..kicsi eséllyel, de előfordul..időben járjatok utána.

2008. aug. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ.

Említette azt is hogy volt a folyásában zöldes színű is...és tényleg nagyon stresszel...

2008. aug. 24. 20:26
 5/10 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni hogy pisilésnél fájdalmat érez, aztmondja csípja őt a pisi
2008. aug. 24. 20:28
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha csíp neki miközben pisil akkor elkapott valami fertőzést!Menjen el nőgyógyászhoz és ott fog kapni rá gyógyszert!
2008. aug. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
OK köszi a tanácsot.
2008. aug. 24. 20:37
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha zöldes folyás van, és csípő pisi, akkor tuti fertőzés. Menjen dokihoz, adnak rá antibiotikumot.

És azért teszteljen egyet, mert esély van a babára, ha pici is (mivelhogy az előváladékban is vannak életképes spermák!!!),és ha negatív, akkor legalább megnyugszik, és megjön neki, mert a stressz miatt sokat késhet! Ha megúsztátok, akkor viszont lécci, ne rakd be neki gumi nélkül, jó???

drukk!

2008. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kevés zöldes folyása csak egyszer volt. És a csípés is elmúlt, de a sárga folyás maradt(+fehér folyás is).

Akkor most betegség vagy terhesség??

A teszt 100% biztos? Vagy tud tévedni az is?

2008. aug. 24. 22:21
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én szerintem baba van a dolgoban.Meg közben elkapott valami kis fertőzést. Teszteljen és menjen orvoshoz!!Nagyon ritka amikor a teszt téves eredményt mutat. Előfordul,hogy negatív,de csak azért mert kevés a hcg a szervezetben.

Mindneképp teszteljen reggeli első vizeletből és menjen el orvoshoz!

2008. aug. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!