Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sárgatestpótlást milyen...

Sárgatestpótlást milyen gyógyszerrel kezelik?

Figyelt kérdés
Olvasom, hogy a menszi előtti barnázgatást az alacsony sárgatesthormon okozza, ami a beágyazódásért is felel. Nekem 2-5 nap között szokott a barnázgatás lenni mire megjön. Hogy szűrik ki és mivel kezelik ezt?
2010. febr. 14. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Pont én is ma akartam ezt megkérdezni, de megelőztél. Úgyhogy kíváncsi vagyok milyen válaszokat kapsz!

Nekem már néhány nappal a menzi előtt szokott barnás folyásom lenni és a menzi után is 1-2 nap. Mondtam már a dokimnak, de azt mondta nem vészes úgyhogy nem kaptam rá semmit!

De ettől még simán teherbe lehet esni és kihordani a babát, ez a jó hír! Bár én is jobban örülnék ha nem lenne!

2010. febr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia.Én most hallottam a premens tabiról vagy a Zafír barátcserje kapszuláról.Hétfőn kezdem a premens tabit szedni,remélem segít.Én is barnázom mensi előtt 4-5 napig.
2010. febr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hormonvizsgálattal szűrik ki: a ciklus során 3 meghatározott napon kell vért venni a leendő anyukától.


kezelni progeszteron-tartalmú szerrel szokták: a ciklus második felében Utroigestant vagy Duphastont adnak.


A barátcserjének is hasonló hatása van, csak nem az9nnali (a hatásra minimum 2-3 hónmapot várni kell), és nem oyan erős. Mielőtt orvoshoz fordul az ember, érdemes kipróbálni, hátha.


nekem bejött, igaz, én főleg közti vérzésre szedtem. de az is elmúlt tőle 3 hónap alatt, ráadásul babás is lettem.

2010. febr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!