Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aszonyok, lanyok nektek volt,...

Aszonyok, lanyok nektek volt, vagy van feher folyasotok es barnazas mioma alatt? Nehezebb igy teherbe esni?

Figyelt kérdés
2015. febr. 25. 20:56
 1/4 A kérdező kommentje:

Senki?

;-(


Legyszi vki irjon, megorulok a tudatlansagban.orvoshoz tegnap kertem idopontot de csak egy het mulva lesz.

2015. febr. 26. 06:46
 2/4 anonim ***** válasza:

Anyukámnak volt miómája, nem barnázott, csak eszméletlen rendszertelen volt a vérzése. 3 hónapig semmi, aztán 3 hétig ömlött belőle, és ilyesmi. Folyást nem említett. A terhesség nála kizárt volt, egyrészt már nem akart, másrészt, hogy már akkora volt a mióma, hogy a méhével együtt távolították el.

Voltál már vele dokinál? Vagy a jövő hetes időpont az első?

Úgy tudom nehezebb a teherbeesés, de nem lehetetlen. Az sem mindegy, hogy, hol helyezkedik el.

2015. febr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszonom szepen hogy irtal! Voltam orvosnal a doki mondta hogy van egy db 15 mm miomam.
2015. febr. 26. 16:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Az kicsi. Azt még nem műtik. Esmya gyógyszer? Nekem 46 mm-es volt, azt már kivették, a méhem megmaradt. Míg nem vették ki, volt köztes vérzés, erős vérzés, darabos vérzés.
2015. febr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!