Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy teherbe estem?

Lehet, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés

Az elöző menstruációm 2007.10.16-én ért véget, és 2007.10.29-én voltam együtt a volt barátommal, de a menstuációm kb. 6-a körül jönne meg,szóval még egy hét addig. Várjam ki a 6-át és utána csináljak tesztet, ha nem jönne meg? Azért kérdezem, hogy akkor biztosabb eredményt tud a teszt adni? Vagy mikor csináljam meg a tesztet? Én nagyon örülnék neki, ha terhes lennék! :-)

22 éves izgatott leányzó


2007. okt. 30. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Á, még nagyon hamar van a teszteléshez! Várd ki a mensesed időpontját, és még + 5-7 napot. Türelem!
2007. okt. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló az esetünk. Nekem 12-én jött meg, és 22-25-ig szeretkeztünk. Jeleim is vannak. Tesztem negatív (csak azért teszteltem mert lehetett volna előző havi szeretkezésből is, mert a mensim rövid és kevés volt). Felhívtam a nődokit, azt mondta várjak még 1 hetet.

Azt tanácsolom, hogy kb. nov. 10-én csinálj tesztet, ha nem jön meg.

2007. okt. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

szia.a teherbeesés dátumát a mensi első napjától kell számolni.a továbbiakban ebben segít a MAMbaby-termékenységi naptár.

ha rendes ciklusaid vannak persze.bármikor is lehet érett petéd.

a tesztet csak mensi késése után csináld meg,mert nem mutat ki addig rendes eredményt.

szorítok neked!!!!!

2007. okt. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!