Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aviva tornáról van valakinek...

Aviva tornáról van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
2015. febr. 18. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Jelen, számtalan alkalommal meghozta időre a menstruációmat, pedig pcosom is volt. Ez és a szénhidrátcsökkentett diéta megtette a hatását, miután 1 évig kimaradt a fogamzásgátló abbahagyása után a menstruációm. Most 5 napos pecsételgetés volt, de kihagytam a tornázást egy utazás iatt. Aztán elmúlt, pedig meg kellett volna jönnie, és a korábbi hónapokban nem volt gond. Rögtön tornáztam is egyet pár nappal később, 48 órán belül meghozta (ez eddigis így volt, 72 órán belül mindig meghozta).


Most azért tornázok, hogy mire ráállunk a babaprojektre legyen rendes peteérésem, és rendben legyenek a hormonjaim.

2015. febr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Tanfolyamon is voltál ?
2015. febr. 18. 22:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, voltam, fél napot kell rászánni, és ki lehet bírni az árát is (8000 ft volt asszem, de másnál lehet, hogy olcsóbb, én Tóth Líviánál voltam, aki behozta M.o.-ra, de ő már sajnos nincs köztünk. Viszont ha Budapesten laksz, nagyon sokan csinálják még, és pl. Tóth Julianna tart Skype-on keresztül is, ha nem tudsz személyesen elmenni.
2015. febr. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, én is járok. Aerobic helyett, mert fél óra alatt elég szépen megizzasztja az embert:)

A torna a has-csípő-comb-hipofízis területekre, valamint a kar-lapockára is koncentrálódik. Az izmok megdolgoztatásának hatására beindul jobban vérkeringés, ezáltal a táp és oxigén ellátás is - amik az öngyógyító folyamatoknak kedveznek.

Szerencsére nekem nincs problémám, először az Aviva-n szembesültem azzal, mennyi féle nőgyógyászati gondokkal küzdhet sajnos az ember lánya. Sokan gyógyulnak ezekből a problémákból ki, de tény, hogy egy egészségesebb étrenddel kombinálva hatásos igazán!

Ha csak babát szeretnél, arra is nagyon jó ez a fajta mozgás. Nagyon ajánlom!

2015. febr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!