Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetsges ez mit gondoltok?

Lehetsges ez mit gondoltok?

Figyelt kérdés

8.án nem kellet megjönnie ( párommal pont félidöbe voltunk együtt) de megjött nem volt olyan mint szokott lenni rövidebb is volt meg sokkal keveseb a megszokotnál

Ma reggel erös hányingere keltem a,hasam is olyan mintha meglenne puffadva és feszül lehetséges,h mégis.babás vagyok tesztet csak hétfön tudnék csinálni de.félek hogy megint csalodok


2015. febr. 14. 07:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyelőre ne éld bele magad, de én a helyedben biztosan csinálnék egy tesztet, engem ez nyugtatna meg. Érzékeny tesztet vegyél, pl. Medi-Lab 10-es érzékenységű. És ha pozitív lesz, akkor irány a doki.
2015. febr. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!