Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszteltem 1 pozitivat ma meg...

Teszteltem 1 pozitivat ma meg meg jött, Van olyan tényleg hogy az elsö pár honapban meg jön eggyeseknél?

Figyelt kérdés
egyébként 20-án szokott meg jönni,most 21.-én teszteltem pozitivat,(megérzés alapján) és este meg jött!ma tesztelek még 1-et!igy hogy menzim van nem befolyásolja az eredményt?kérlek segitsetek volt már igy valaki?a dokim mondta telefonon hogy van akinek megjön!?nem tudom örüljek-e,vagy sirjak?!:(,:)?
2008. aug. 22. 11:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen megjöhet az elején is vagy végig is akár.

De lehet spontán vetélés is.

Nem akarlak ijesztgetni,majd a doki megmondja neked.

Sok sikert!

2008. aug. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!tudom hogx lehhet vetélés is de akkor nagyon kellene görcsölnöm!?ha jol tudom!?ha a mai tesztem is pozitiv lessz akkor nagyon meg fogok ilyedni!(a vérzés miatt)
2008. aug. 22. 11:22
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem tavaly nyáron volt egy spontán vetélésem. Én egyáltalán nem görcsöltem,csak kicsit több volt a vérzésem. Nem mindenkinek jár görcsökkel egyébként.
2008. aug. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Csatlakozom előttem írókhoz,bizony lehet spontán vetélés,és mivel még nagyon korai a magzat,így az esetek 80%-ban csak a bőségesebb vérzésből jössz rá,hogy itt baba volt.DE!!!!!!!2 barátnőm is vérezgetett,miközben babás volt,én is véreztem,de én méhen kívüli baba miatt,ma már nem ritka,hogy a kismamák vérezgetnek a terhesség első hónapjaiban.Figyeld magad!Ha darabossá válik a vérzésed,akkor 99%,hogy elment a babu sajnos.Viszont a vérzés miatt mindenképp keress fel nődokit,nehogy méhen kívüli legyen,mint nálam volt,ez nem riogatás,hanem jótanács.Sok sikert,és írj,mi a helyzet...Egy öreg róka
2008. aug. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszike!!!!!!figyeljetek,ezek után most ebben a pillanatban csináltam még 1 tesztet és az is pozitiv lett!!!!most már begolyozok tényleg!nagyon félek!!!!!!!!!
2008. aug. 22. 12:28
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, ha ne adj isten el is ment a baba, attól még a teszt jó pár napig pozitívat fog mutatni, mert idő kell hozzá, hogy a HCG hormon kiürüljön a szervezetedből!

Ne idegeskedj, próbálj meg megnyugodni és minél előbb irány a doki, ha lehet olyan, akinek van ultrahangja!!

Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen!

18 hetes kismama

2008. aug. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm mindeannyiotoknak,a biztató szavakat,2 éve várjuk ezt a pillanatot ezért ebbe bele betegedem ha gond lessz!igaz,hogy a kisfiam aki már 6 éves lessz,vele is meg volt nekem az 1-sö honapban!csak akkor még nem tudtam hogy babás vagyok,no meg tapasztalatlan is voltam!meg örülök,probálom nyugtatni magamat!
2008. aug. 22. 12:49
 8/12 anonim ***** válasza:

szia nekem is ilyen volt és én sajnos elvetéltem de a következő hónapban már jelentkezett a következő babó, én sem görcsöltem csak poz lett a teszt aztán meg lebetegedtem azt mondta a doki hogy ilyen előfordul eza spontán vetélés


szorítok remélem neketek sikerül, mikor mész dokihoz?

2008. aug. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
most meg már nem vérzem!:)
2008. aug. 22. 14:20
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ez baba lesz, de azért javaslom mindenképp menj orvoshoz, legalább megnyugtat, hogy minden okés. Gratula.
2008. aug. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!