Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a barátomon volt boxeralsó...

Ha a barátomon volt boxeralsó rajtam pedig tanga az előváladékban esetlegesen található spermiumok bejuthattak a hüvelyembe?

Figyelt kérdés
És miután a barátomon már volt óvszer és elélvezett (behatolás nem történt) van rá esély h a spermium kijutot az óvszerből? És ha elélvezés után az óvszer lecsúszott a péniszéről és még rajtam feküdt? de volt rajtunk szintén fehérnemű. előre is köszönöm a válaszokat
2008. aug. 21. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném...
2008. aug. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Szerintem ki van zarva...
2008. aug. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2008. aug. 21. 22:52
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nyugi, képtelenség;) ne aggódj, ha görcsölsz ezen, akkor késni fog a vérzésed, és akkor megint parázni fogsz. de nem lesz semmi bajod így;)
2008. aug. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A spermiumok úsznak,nem másznak a bugyidon át a nunidba és tovább...

Nyugi,ez kicsit túlzás,ez a kérdés..

2008. aug. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
te állat,takarodj a szex közeléből is ha ilyen idióta vagy!!!!biosz könyv,te sült sügér,nem szex!!!??
2008. aug. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
figyelj nem hiszem hogy muszály oltogatnod itt .. egyszerűen érdeklődtem. ha nem vagyok biztos dolgokban akkor inkább rákérdeek nem hiszem h Ti mindent tudtatok alapból.
2008. aug. 22. 23:24
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán szoktam ilyen válaszokat adni, de ezt most nem tudom kihagyni. Mert ha még te lennél az első ilyen kérdező, azt mondanám oké, de nem te vagy. Kérlek ne kérdezz olyan dolgokat, amire alapból tudod, hogy mi a válasz. Nem lehetsz terhes.
2008. aug. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!