Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beigazolódott a gyanúm. Nem...

Beigazolódott a gyanúm. Nem is volt peteérésem. Ma voltam a nődokinál, aki azt mondta azért kevesebb a mensim, mert nem vastagszik a nyálkahártyám, tehát nincs tüszőérés valószínűleg. Mi lesz most?

Figyelt kérdés
Csak szept. 10-én mehetek vérvételre, mert a ciklus 2. felében végzik. :( Akkor az eredménnyel visszamegyek hozzá, és csak utána ír fel valamilyen gyógyszert, ami segíthet. Olyan bosszantó, hogy 5 hónap telt el, nem sikerül a bébi, és csak most jutok el a vérvételig! Előbb miért nem lehetett elkezdeni a vizsgálódást?! Nektek amikor a hormonok nem voltak rendben, melyik gyógyszert írták fel? És használt? Olyan rossz a várakozás.... Már csak okt-ben próbálkozhatunk eredménnyel...
2008. aug. 21. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:

te még ne is szolj. nálam 17 honap probálkozás után vették észre hogy baj van ugyanaz volt mint nálad. nemvolt pém. és a méhnyálkahártya sem vastagodott meg. nekem magas volt a prolatin szintem.

szoval készülj hogy a vérvizsgálaton nemlesz minden a ok a hormonjaid körül. de legalább már neked is kiderül és tudnak kezelni. a kezeléstöl én tartottam azért mert sokan mondták hogy valaki 5 évig szedte a gyogyszert és csak azután álitotta be a ciklusát a gyogyszer. de ez mondjuk ritka inkább 4-5 honapot irtak. A JOISTENNEK HÁLA nekem csak 3 hét kellett és minden oké lett:)

2008. aug. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy neked sikerült! Tudom másoknak évek telnek el, mire kiderül, mi a gond, de ti is tudjátok ilyenkor mennyire nehezen telnek a hetek...
2008. aug. 22. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!