Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol lehet Clear blue tesztet...

Hol lehet Clear blue tesztet venni, mert a városomban egyik patikában sincs, se a rossmanban?

Figyelt kérdés
2008. aug. 21. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért is nem jó a másik fajta?
2008. aug. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudtommal a Clearblue a legérzékenyebb.
2008. aug. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen lehet az a legérzékenyebb, de ha terhes valaki pár nap különbséggel a másik ispont úgy kimutatja..a clearblue csak arra jó hogy előbb megtudd, de nekem nem jelzett például, ellenben az one step két nap múlva már pozitív volt,,megfogadtam, bármikor szükség lesz tesztelni nem költök rá annyit. A kérdező mire utánajár, ha ennyire nem árulják, addigra vehet másmilyet is. szerintem ez csak türelem kérdése.
2008. aug. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én DM-ben vettem.
2008. aug. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom interneten is meg lehet rendelni ha sehol nem kapsz. A google-ba írd be.
2008. aug. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A DM-ben lehet kapni, de én azt ajánlom, vegyél egy olcsóbbat! Pl. a Gabriel eléggé megbízható! És csak 800 ft. A Clearblue meg 1600!
2008. aug. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A DM-ben lehet venni. Ha Clear blue-t nem kapsz, én a Coralene-t tudom neked ajánlani, nekem már az elmaradt menszi első napján erősen pozitív lett.
2008. aug. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
milyen tesztet vettél?
2022. máj. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!