Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek, ha ilyen...

Terhes lehetek, ha ilyen különös tüneteim vannak?

Figyelt kérdés
A szájamban folyamatosan fémes ízt érzek napok óta, mintha vasdarabot szopogatnék állandóan. A mensim 3 napja késik. Olyan furcsa érzés van a hasamban, talán ezt hívják hasszurkának? Nem görcsöl, hanem szabályosan mintha valami élessel szurkálnának. A mai napom bőgéssel telt, hol a macskámat sajnáltam meg, hol a filmen sirdogáltam... Érdekes, mert a cicm nem is fáj és nem is feszül, pedig mindig szokott mensi előtt legalább 1 héttel! Pedig tényleg olyan érzésem van, hogy mindjárt megjön. Szerintetek egy kis életke van a dologban?
2008. aug. 21. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha 3napja késik, akkor már nyugodtan tesztelhetsz, s kiderül! :) Szorítok!
2008. aug. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A választ egy teszt elvégzése után tudhatod meg! Tesztelj!
2008. aug. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én az elmaradt mensi napján teszteltem Clearblue-val és már kimutatta a babát! Nyugodtan próbáld ki, az a legbiztosabb! Így látatlanba nem lehet biztosat mondani.

A tünetek egyébként lehetnek babás tünetek simán. :)

2008. aug. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pont par napja olvastam itt egy olyan valaszt, hogy valaki femes izt erzett a szajaba ez volt az egyik terhessegi tunete. Ugyhogy lehet baba van a dologban. :) Itt megnezheted az emlitett valaszt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2008. aug. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Teszteltem Gabriel-lel, de sasjnos negatív lett!
2008. aug. 22. 07:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem mindenkinek mutatja azonnal a babát a tesz! Van akinek hat hetesen is csak nagyon halvány 2. csíkja van. Szerintem mindenképp menj dokihoz, mert a tüneteid, meg az, hogy nem jött meg egyértelmű babát jelentenek. Nekem is napok óta fémes íz van a számban, meg nyálazok, mint Pavlov kutyája. :) Még soha nem voltam így. De nekem még egy hetem van mensiig. Remélem nem jön meg. Menj dokihoz, ő tuti segít, és ne kenődj el! :) Szorítok neked!

2008. aug. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja, most reggel vettem észre, hogy átlátszó folyásom is van. Ez a "fehér folyás lehet? Még mindig nem vérzek...
2008. aug. 22. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!