Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet az, hogy terhes vagyok,...

Lehet az, hogy terhes vagyok, de mégis megjött? Pár napja, már voltak terhességi tüneteim, de megjött, igaz nem úgy mint eddig, sokkal kevesebb van. Nem olyan intenzitású.

Figyelt kérdés
2008. aug. 21. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:

ha elmúlik ez a kis menszi akkor tesztelj!!!

Amúgy elvileg lehetsz terhes menszivel is. :)

2008. aug. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!
2008. aug. 21. 15:20
 3/9 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok, amúgy nekem is nagyon kevés a menszim és nagyon alacsony intenzítású, de sajna tuti nem vagyok babás. :(
2008. aug. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csináltál tesztet?
2008. aug. 21. 15:28
 5/9 A kérdező kommentje:
És mennyire biztos, hogy valósat mutat a teszt? Sok olyat olvastam, hogy először negatív lett, aztán pedig pár nappal később pozitívat teszteltek.
2008. aug. 21. 15:30
 6/9 anonim ***** válasza:
1 nappal a menszi előtt csináltam tesztet, ami nega lett. Bár annyira nem rossz a halyzetem, mert 5 nappal előbb jött, ami nálam jelenleg így 34 napot jelent. aminek már nagyon örülök. :)
2008. aug. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is véreztem és ott maradt a baba. Ha nem darabos és nincs görcs akkor van esélyed hogy ott legyen.
2008. aug. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, szerintem ha elmúlik menj dokihoz és ő uh-val megnézi, hogy van-e pocaklakó. Mert ha vetélés, akkor a hcg-d még magas lesz így a teszt lehet pozitív. Szorítok!
2008. aug. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenféleképpen ezt fogom tenni! Köszönöm szépen!
2008. aug. 21. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!