Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért negatív a teszt a 43....

Miért negatív a teszt a 43. napon és miért negatív a teszt?

Figyelt kérdés
43. napon vagyok. 37. napon volt egy pozitív tesztem, azután 40. napon negatív, majd a laboratóriumi vizeletteszt negatív lett kedden. Ma a doki azt mondta (SZTK), hogy nem tudja miért volt pozitív egyszer a tesztem és azt sem tudja, miért nem jön meg. Azt mondta várjak türelmesen, hogy megjöjjön. Már ez a 7. hónap, hogy abba hagytam a fogamzásgátlót és semmi:( És most meg sem jön. Mit csináljak? Mi lehet?
2008. aug. 21. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Miylen tesztet használtál?

Azt hiszem a medilab (nem tudom jól írtam-e) szokott tévesen pozitívat mutatni. A többi teszt megbízható.

2008. aug. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Medilabot használtam:( De miért nem jön meg?
2008. aug. 21. 14:10
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát nálunk a sógornőmnek a fogamzásgátló abbahagyása után egy évig nem jött meg... senki nem tudja miért, a doki sem, és nem is esett teherbe. Csak rá 2 évre. Pedig nem védekeztek.

Nekem meg a gyógyszer abbahagyása után 2 héttel sikerült teherbe esnem. Szóval ez eléggé egyénfüggő, mindenkinek más a szervezete.

Szóval a legokosabb amit tehetsz, hogy türelmesen vársz, sajna mást nem igazán tudsz csinálni.:(

Szorítok Neked!!!

2008. aug. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az különben nagy gond, ha a doki nem tudja miért jön meg. Szeritnem várj pár napot és menj el egy másik dokihoz. lehet, h ciszta és ezért nem jön meg.

A bab a dologban meg valóban légy türelmes. Tudom, h nem könnyű. Ne stresszelj rá. :)

2008. aug. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ja, első válaszoló voltam
2008. aug. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2008. aug. 21. 14:17
 7/9 anonim válasza:

A fogamzásgátló abbahagyása után nekem is kb. másfél évig szinte nem is volt menzim, talán kétszer, de azt olvastam hogy valakinek ez is normális. Aztán megjött ahogy szokott, nagyon fájdalmasan és utána megint nem volt meg 3 hónapig. Mindez tavaly nyáron pont egy éve történt, közben kiderült, valószínűleg másfél év után akkor volt először peteérésem ésmindjárt utána terhes is lettem. ( Azért nem volt a menzi után 3 hónapig semmi, mert már terhes voltam.)

Úgyhogy nyugalom van akinek sokkal több időre van szüksége a tabletta után, van aki már egy hónap abbahagyás után terhes lesz , kitartás! Türelem!

2008. aug. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolótól kérdezném, hogy amikor 3 hónapig nem jött meg neki, mert már terhes volt, csinált tesztet? Volt tünete?
2008. aug. 21. 15:00
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem se jott meg vagy fel evig a gyogyszer abbahagyasa utan, aztan egy eve tokeletesvolt mar, kiveve az uccsot, mert az kb egy nap barnazas volt. teszt 37. napon negativ..most varok, hogy mi van.....
2009. márc. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!