Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha erősödik napról napra az...

Ha erősödik napról napra az ovus jóstesztem, akkor az is jelentheti, hogy meg fog jönni?

Figyelt kérdés

Még így ilyen formában nem használtam jóstesztet,csak most.Naponta erősödik,de nem stimmel valami:Ma fájnak a melleim,és az alhasam is(olyan mintha most a mensim meglenne).Máskor mindíg mikor megjön,előtte csak pár órával szoktam ezt érzeni.Más semmi.

Ami nálam most azért furi,mert mikor mellfájdalmaim vannak az csak vagy pé-től mensiig,vagy pedig mensi előtt egy héttel szokott fájni,és minden esetben a mensi ahogy megjön,úgy elmúlik a mellfájdalom is.Nemvártig van még 2-3 napom.


2010. febr. 7. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A jósteszt állítólag ha napról-napra erősödik, akkor az babára utalhat, de nagyon sokaktól hallottam, hogy megbízhatatlan, sokaknak erősödött, s mégis mensi lett a vége. Szerintem inkább 2-3 nap múlva, ha nem jön meg csinálj egy igazi terhestesztet, az sokkal biztosabb. A jósteszt már sokakat becsapott.
2010. febr. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na mi újság kedves kérdező?

Erősödik az ovuteszten a csík?

Mikor kéne NEM megjönnie?

2010. febr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De eltűntél kérdező:)

Nem írod meg,hogyan változott a jósteszted????

2010. febr. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem tüntem el,csak közben melózni is kell...

Ma már nem jósteszteltem,mert tegnap totál + volt.Ma terhesteszttel teszteltemhalvány +-t,de szabadszemmel is látható a 2-ik csík.Lényeg,hogy tegnap a terhesteszt totál nega volt ma meg látszik rajta a 2.-ik csík.De ma közben megjött,úgyhogy szerintem becsap ez a teszt....

Igaz nincs görcs,meg ilyenek,vérzés is enyhe,de mivel megjött nincs baba:(

2010. febr. 9. 13:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát sajnos ahogy írtad is,lehet most nincs baba:(

Én írtam,hogy becsapós játék,te meg írtad,hogy nem fog földhöz vágni:)

Hát akkor majd ebben a ciklusban sikerül.

Remélem most már nem fogsz lepontozni,bár valahol igazam volt:) :)

Sok sikert a továbbiakban.

2010. febr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!