Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 1hete folyamatosan fáj a...

Már 1hete folyamatosan fáj a melleim és hányingerem van. Pár napja vettem tesztet és negativ lett. Meg a hasam is érzem mintha keményebb kicsit. Fáradékonyabb is vagyok. Vajon tényleg terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2008. aug. 19. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje késik?
2008. aug. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát meg volt csak nem anyira mint szokot amugy van még 12napom hátra.Csak nagyon érzékeny a melleim.Most is hányingerem van.
2008. aug. 19. 19:34
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja és 10percenként pisilni járok.
2008. aug. 19. 19:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Peteérésed lehet amiatt fáfjat a melled. Szerintem nincs baba.
2008. aug. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia.Tapasztalataim alapján bizony lehetsz terhes.Én is terhes voltam,mégis mensiztem,a tüneteim ugyanazok voltak,amiket ide leírtál:Elaludtam ülve a mhelyemen,10 percenként pisilni jártam,hányinger helyett pedig sírtam.Ikrekkel voltam várandós,amiből sajna az egyik babu méhen kívüli volt,valszín ezért véreztem.Javaslatom:Csinálj még egy tesztet,halvány 2.csík is csík(ha lesz rajta).De van olyan,hogy a teszt nega,és mégis babás a mama,ha továbbra is "furi" vagy magadnak,akkor irány a doki,de septében,mert nekem 10 hetesen vették észre a méhen kívüli babát(hülyének néztek,5 doki vizsgált különböző eredménykkel,stb),de akkor már az életem is veszélyben volt.Persze a vérzés terhesség esetében nem jelent minden esetben méhen kívüli babát,csak oda kell rá figyelni.Szorítok!!!!!!!!!!!!Egy öreg róka
2008. aug. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia öreg roka!Képzeld el csinálatam megint tesztet és pozitiv lett!Voltam dokinál igaz még nem láttot semit de 2hét mulva megyek vissza.Ja ma kellet volna megjönie de hála istenek még nem jőtt!!!
2008. aug. 26. 19:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok Kismami!!!!!!Most aztán nyugi,2 hét múlva majd már a babót is látod(jobban mondva petezsákot).Addig pihi,no para és minden ok lesz.Boldog Babavárást!!!!!!!Egy öreg róka
2008. aug. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia öreg róka!Már 8hetes kismami vagyok.
2008. szept. 22. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!