Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoptatás alatt teherbe esni?

Szoptatás alatt teherbe esni?

Figyelt kérdés
Van itt olyan anyuka, aki szoptatás alatt esett teherbe? Ugy hogy meg nem is menstrualt, vagy ha igen csak ritkan?! 15 honapos a kisfiam meg cicil (naponta kb 3-4 alkalommal). Szeretnenk kistesot, mar elkezdtunk probalkozni viszont meg nem mestrualok jobban mondva szules ita kb 3-4 alkalommal volt meg de nem az utaolso 3-4 honapban hanem ossze vissza neha... aztan 1-2 honapig semmi. A kerdesem aki hasonlo cipoben volt osszejott e a teso? Vagy lekellett a gyerkocot szoktatni a cicirol es csak utanna? Honnan tudtatok meg es mikor hogy sikerult? Hogyan szamoltak ki hany hetes a magzat?
2015. jan. 9. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbálkozhattok, 2 esetet is tudok a családból, 2 nőt, akik szoptatás alatt estek teherbe, össze vissza ciklusok mellett.

Szóval mindent bele.:)

2015. jan. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

11 hónapos volt a kislányom, még este és éjszaka szopizott 2-3szor. A menstruációm kb 3 hónappal előtte jött meg, de nem volt teljesen rendszeres. Azt mondta a dokim szoptatás alatt nehezebben szokott összejönni. Hát első hónapban összejött és ikrek lettek:)

18hkm

2015. jan. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2eves volt nagy lányunk amikor megjott először.megbeszéltük dokival h köv hónapban vagy kov menseskor felteszi a spirált.nem jott meg.ez április ban volt.júniusban Balatonon voltunk,kikapcsolódni.nagyi is ott volt,néha ott vigyázott rá.juliusban mentem éves szűrésre s mondta h itt egy baby..azóta ő is Megszületett.márciusban lesz 2 éves.uh ideje szerint nezték méreteit.32,hetes voltam amikor elhagyta magától a szopit.egyik napról masikra.utana aludt el egyedül cici nélkül.kicsi is szopizik még.nagy is már 5 éves lesz.
2015. jan. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt rendszeres a ciklusom szoptatás alatt, de hamar összejött a kis tesó, 18 hónap van köztük. Nem szoktattam le a ciciről, Magától szépen lassan leszokott, egyik ismerősöm végig szoptatott a terhessége alatt. Én szerencsére mindig észrevettem a peteérésemet és onnan tudtam mikor kellene megjönnie, aztán ahhoz még vártam egy hetet és már teljesen pozitív volt a teszt. Boldog, babás új évet! :-)
2015. jan. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Remelem sikerul, bar a kisfiunk is csak 6 honap utan jott ossze. Kisebb csoda lenne, ha szoptatas melett elsore osszejonne a kisteso. De hat ha :-)
2015. jan. 10. 02:42
 6/6 anonim ***** válasza:
utálom azt a tévhitet hogy szoptatás alatt nem lehet teherbe esni...bizony lehet!! az már külön dolog,hogy úgy kicsi az esély rá,hogy nem menstruálsz közben rendszeresen,de semmi sem lehetetlen :) drukkolok!
2015. jan. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!