Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Clostyllal hamarabb teherbe...

A Clostyllal hamarabb teherbe esek?

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék h a Clostyllal milyen tapasztalatok vannak.
2008. aug. 19. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem .

A closty az lősegíti a peteérést, és támogatja..de nem garancia, hogy hamarabb sikerül, mint egyébként..

Nekem nem volt peteérésem, ezért kellett és segített, ha pedig gyenge a peteérés azt erősíti, de ki tudja ha nem szedem be akkor is sikerült volna, vagy nem?

Én ha már felírták beszedtem és kész, nem gondolkodtam segít-e, csak bíztam benne, ha nem is szervileg , pszichikailag hatásos volt..szedd be és készülj arra, hogy használ.

2008. aug. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is szedtem 3x1-et, de nem lettem tőle terhes.

Viszont a peteérésemet határozottan éreztem.

Nekem csúnya lett a bőröm, ezért abbahagytam 2 hónap után.

2008. aug. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem rogton segitett egyszer kellett csak szednem.

elotte egy honapig mastodynont szedtem, az ilyen gyogynovenyes homeopatias dolog volt

fogalmam sincs melyik mennyiben segitett, 3. honapra sikerult a babó.

12 hetes kismamó

2008. aug. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mastodynont én is próbáltam,de a homeopátiás szereknek kell pár hét mire hatnak.Engem a Clostylbegites időben elkezedeni szedni,meghatározott napon szexelni és UH-ra járni trilógia annyira kikészített lelkileg,hogy nem is jött össze a baba csak amikor megbeszéltük,hogy a sikeretlenség miatt szünet.Abban a hónapban terhes lettem és az is maradtam:)
2008. aug. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!