Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tablettat kell szedni,...

Milyen tablettat kell szedni, hogy hamarabb teherbe tudjak esni?

Figyelt kérdés
2008. aug. 19. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt az orvosod tudja megmondani, miután kivizsgált. Tablettát eleve csak doki írhat fel.
2008. aug. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

peteérés serkentőt írhat fel, de csak akkor ha nincs peteérésed.

Homeos alapon szedhetsz e-vitamint napi 1-et,mert az sejtmegújító így erősíti a peteérést, akkor már csak az időpontot kell eltalálnotok.

2008. aug. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nincsen semmi féle olyan tabletta amit orvos nélkül lehet szedni.

ha valaki nem esik teherbe fél év egy év után lehet bármit is tenni. ilyenkor megvizsgál a doki, ajánlj dolgokat mint pl ovu teszt amivel pontosan tudod mikor van peteérés. de az orvos aki megtudja mondani, mi kell pl tüszörepesztés, hormon, stb...

ha valaki nem esik teherbe ezer oka lehet, ezért hülyeség hormont szedni annak akinek más oka van hogy nem esik teherbe.

2008. aug. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mást mondok neked,próbáld ki a cickafarkfű és a palástfű teákat.Itt olvastam ezekről a teákról.A cickafarkfű teát a ciklus első felében ittam,az első öt napban a mensi miatt nem,de utána a 15. napig naponta kétszer ittam. Nem filtereset, hanem zacskósat vettem,le kell forrázni 1-2 teáskanálnyit és kb. 10 percig állni hagyni. Utána ittam a palástfű teát, szintén naponta kétszer. Ezt csak kb. 5 percig kell állni hagyni és nem szabad a készítése közben fém eszközöket használni, én műanyag szűrővel szűrtem le. Egyiknek sincs rossz íze, inkább szinte vízízűek. Hét hónap próbálkozás után nagyon meglepődtem,hogy bevált,mert csak ebben a ciklusban ittam és tegnap pozitív lett a teszt. Szerintem próbáld ki nyugodtan,ártani nem árt. A cickafark beállítja a ciklust, a palástfű erősíti a méhet és segíti a beágyazódást. Ha a neten beírod a keresőbe, olvass utána, mindenhol jókat írnak ezekről a teákról. A Clostyval várj,hátha ez is segít!
2008. aug. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!